Як навчитися танцювати дівчинці хіп-хоп. Як навчитися танцювати хіп-хоп в Мозирі безкоштовно.

У сучасному світі серед молоді одним з популярних музичних напрямків є хіп-хоп . Його тематика привертає дівчаток яскравим одягом і енергійними танцями. Навчитися цим «акробатичним трюкам» можна як у спеціальній студії, так і самостійно.
Вам знадобиться
  • - витривалість, гнучкість і бажання займатися;
  • - одяг та взуття для тренувань;
  • - приміщення з великим дзеркалом (бажано в повний зріст);
  • - музика даного напрямку (хіп-хоп).
Інструкція
1
Перед початком тренувань підтягніть свою фізичну форму, оскільки хіп-хоп - досить живий танець і вимагає витривалості і гнучкості. Натренувати гнучкість можна за допомогою простих вправ. Робіть всілякі нахили чиряк, назад. Спробуйте прогнутися і дотягнутися руками до п'ят. Зробіть «місток». Крім того, почніть бігати - це зробить вас більш витривалою.
2
Підберіть відповідний одяг та взуття для занять. Одяг не повинна заважати вам вільно рухатися. Цілком підійдуть шорти і звичайна футболка. Якщо не можете займатися босоніж, надягніть легку спортивне взуття, щоб уберегти стопи від випадкової травми.
3
Знайдіть місце для навчання. Його можна організувати і в квартирі, якщо звільнити підлогу від килима. Для початківців обов'язкова присутність великого дзеркала. Так ви зможете повною мірою оцінити, наскільки красиво виглядають з боку ваші рухи. Також воно допоможе вам орієнтуватися в приміщенні, щоб не зачепити випадково який-небудь предмет.
4
Подивіться навчальні відео по хіп-хоп у. Їх також можна завантажити з інтернету, купити диск, взяти у друзів. Ретельно вивчіть техніку виконання вподобаних трюків. Намагайтеся помічати навіть найдрібніші подробиці.
5
Слідом за переглядом або під час нього намагайтеся повторити найпростіші рухи. Уважно стежте за своїм тілом в дзеркалі. Примусьте його вас слухатися на підсвідомому рівні.
6
Складні руху умовно розділіть на кілька простих елементів. Навчіться повторювати їх у правильній послідовності. Досвід показує, що варто запастися терпінням, оскільки далеко не в усіх це виходить після кількох повторень.
Корисна порада
Вдосконалюйте свої навички. Щоб з розряду любителів перейти в професіонали, необхідно записатися на курси хіп-хопу. Тренер зможе вказати вам на ваші помилки і виправити маленькі похибки при навчанні по відео.
Танець в стилі хіп-хоп це окремий напрямок танцювального мистецтва, де немає чітких правил і обмежень. Важливу роль у ньому грають не стільки руху, скільки акторські дані танцюристів, так як цей танець у меншій мірі виражає характер мелодії або вже тим більше тексту пісні. Головною метою танцюриста є привернення уваги глядача, а також завоювання симпатії останнього. Незважаючи на те, що танцювати хіп-хоп можна і під ганста-реп, сам танець дуже позитивний.
Інструкція
1
Базовими рухами є елементарні Стьопи (кроки) і кач. Найпростіший елемент танцю в стилі хіп-хоп : потягніться правою рукою вгору, одночасно відставивши праву ногу в сторону і розгорнувши її носок вправо. Зігніть праву ногу і перенесіть на неї вагу тіла. Праву руку опустіть на рівень плеча. Ступні обох ніг при цьому твердо стоять на підлозі. Розгорніть корпус вліво і зігніть ліву ногу, а праву поставте на носок. Різко опустіться на праве коліно так, округливши спину. Руками постарайтеся доторкнутися до підлоги. Випрямитеся.
2
Шкарпетки поверніть наліво, коліна трохи зігніть, стійте на повній ступні. Розчепірені пальці покладіть на груди (лікті при це знаходяться паралельно підлозі) і втисніть її, в цей же час різким рухом висуньте таз вперед і округлятимете спину. Розверніться вправо або вліво, випрямляючи спину, при цьому руки плавно ковзають по тілу вниз до талії. Потім напружте сідниці, за рахунок чого підійміть таз трохи вгору і знову округлятимете спину.
3
Стоячи на лівій нозі, зігніть праву ногу і підніміть так, щоб стегно було паралельно підлозі. Руки зігнуті в ліктях необхідно тримати перед грудьми. Зробіть різке скручування і випрямити праву ногу. Спина при цьому повинна залишитися округленої. Потім відхиліть корпус максимально назад, при цьому руки розпрямляються, утворюючи прямий кут (ліва - вперед, права - вгору). Важливо не втратити рівновагу.
4
Поставте ноги трохи ширше плечей, права при цьому відставлена трохи назад. Трохи зігніть ноги в колінах, не розводьте їх у сторони, коліна дивляться тільки вперед. Праву руку покладіть на голову, а ліву тримайте на рівні грудей, пальці при цьому стиснуті в кулак. Докладаючи мінімум зусиль, правою рукою притягніть голову максимально близько до плеча, в цей же час ліва рука розгинається, але як і раніше залишається на рівні грудей. Одночасно з рухами руку, коліно правої ноги розгортається вправо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fJI4dkVTsGk
Зверніть увагу
Це лише кілька базових рухів танцю в стилі хіп-хоп. Якщо робити їх підряд, то вони будуть складатися в повноцінний танець. Комбінація елементів танцю залежить від стилю танцю і від фантазії танцюриста.
Корисна порада
Танцюють хіп-хоп під біт, який, перш за все, необхідно навчитися чути. Слухати і чути біт - заняття не з простих. Біт - це основа будь-якої музичної композиції у стилі хіп-хоп і захований він зазвичай під величезною кількістю звуків аранжування. Якщо ви не володієте «абсолютним» слухом від природи, просто слухайте музику і краще різну, в тому числі і класику. З часом почути біт не складе труднощів.