Як відкрити невеликий магазин одягу.

Ринок одягу сьогодні не тільки поділений між великими ритейлерами, але і перенасичений безліччю невеликих торгових точок. Однак його потенціал як і раніше великий. Чітке позиціонування, напрацювання постійної клієнтури, відмінний асортимент: при дотриманні ряду умов навіть маленький магазин буде приносити непоганий дохід.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - елементи декору.
Інструкція
1
Почніть з маркетингового дослідження ринку. Якщо не можете вдатися до послуг професіоналів, зробіть експрес-аналіз власними силами. Обійдіть довколишні магазин и, перегляньте асортимент, торгові марки, обов'язково запишіть ціни на основні категорії.
2
На підставі виконаної роботи постарайтеся вибрати найменш освоєний напрямок. Чітке позиціонування допоможе вам сформувати власну стратегію розвитку та вигідно відрізнятися на тлі конкурентів. Не прагніть охопити якомога більше потенційних клієнтів: набагато краще, якщо вузький, але стабільний коло покупців буде постійно йти до вас.
3
Підберіть приміщення для роботи. Чим більш вдалим буде місце, тим менше коштів ви витратите на його розкрутку. Це може бути невеликий бутік в торговому центрі, або окреме приміщення на жвавій вулиці.
4
Розробіть запам'ятовується дизайн магазин а. Яскравий стиль можна створити за допомогою продуманих світлових рішень, правильних колірних сполучень і цікавих аксесуарів. Постарайтеся зробити так, щоб атмосфера в магазин е була затишною. Пуфи, дзеркала, напої, модні журнали, іграшки для дітей клієнтів: існує чимало способів зробити перебування покупця в магазин е максимально комфортним.
5
Підберіть асортимент. Якщо ви працюєте з декількома торговельними марками, зробіть так, щоб колекції були витримані в єдиному стилістичному ключі. Не забудьте про аксесуари: вони не займуть багато місця в торговельному просторі, у ваші покупці зможуть підібрати повноцінний спосіб. При формуванні асортименту дотримуйтесь обраним напрямом позиціонування.
6
Створіть систему ефективної взаємодії з постійними покупцями. Введіть накопичувальні або дисконтні карти, інформуйте клієнтів про акції та розпродажі. З деякими з покупців ви можете навіть завести дружні стосунки: завдяки їм потік відвідувачів у вашому магазин е збільшиться.