Як в Фотошопі прибрати виділення.

Для того щоб позначити об'єкт (малюнок, фрагмент тексту, 3D-модель), використовується виділення . Так користувач «дає зрозуміти» програмі, для якого саме елементу слід виконувати команди. В додатку Adobe Photoshop використовується такий же метод: коду необхідно змінити фрагмент зображення, його виділяють, по завершенні операцій - знімають виділення .
Інструкція
1
Для виділення потрібної ділянки зображення в графічному редакторі Adobe Photoshop використовується ряд інструментів, а також передбачений окремий пункт в меню. Перемикання на потрібний інструмент може бути виконано за допомогою миші або гарячих клавіш на клавіатурі (M, W і так далі).
2
Прибрати виділення можна кількома способами. Перший спосіб: виберіть на панелі один з інструментів виділення зображення: прямокутне виділення або виділення ласо. Переконайтеся, що в меню інструменту встановлений режим New selection («Нове виділення ») і просто клікніть в будь-якому місці зображення або за його межами лівої кнопкою миші. Виділення буде знято.
3
Ще один спосіб: клікніть правою кнопкою миші по виділеному фрагменту зображення. В контекстному меню виберіть команду Deselect («Зняти виділення »). Ту ж саму команду можна викликати і з рядка меню.
4
В меню Select («Виділення») розгорніть контекстне меню. Виберіть пункт Deselect, якшо по ньому лівою кнопкою миші. Також дану операцію можна виконати і з використанням гарячих клавіш. Натисніть на клавіатурі клавіші Ctrl і D, - виділення буде знято.
5
Якщо ви знаходитесь в режимі трансформування об'єкта, спочатку прийміть або відхиліть зміни, двічі клікнувши лівою кнопкою миші в будь-якому місці документа. Або ж виберіть на панелі будь-який інструмент, з'явиться запит в новому вікні, натисніть в ньому відповідну кнопку. Після цього виконайте дії, описані вище.
6
Щоб зняти частину виділення, виберіть один з інструментів виділення і переконайтеся в тому, що активний режим Subtract from selection (дослівно - «Відняти від виділення»). Утримуючи ліву кнопку миші, виділіть ту ділянку, з якого хочете зняти виділення . Після того, як ви відпустите ліву кнопку миші, обведений фрагмент буде виключений з області виділення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U9vfwg_2WKg