Як клеїти наклейки.

Кожному автовласнику хочеться зробити свій автомобіль кращим, не схожим на інші автомобілі, залучаючи до нього увагу оточуючих і додаючи до нього якісь неординарні елементи. Бажання виділитися породило серед автолюбителів масу способів прикрасити свій транспортний засіб і модифікувати його зовнішній вигляд - від складного тюнінгу до вигадливою аерографії. Все це коштує чималих грошей, але якщо ви мрієте прикрасити свою машину, ви можете зробити це з меншими витратами, використовуючи спеціальні наклейки на корпус автомобіля.
Інструкція
1
Спеціальні наклейки для автомобілів ви можете придбати в спеціалізованих магазинах, і технологія їх наклеювання нагадує технологію нанесення тонировочной плівки на стекла машини.
2
Щоб приклеїти наклейку на автомобіль, вам буде потрібно м'яка тканина, гострий канцелярський ніж, гумовий скребок, пульверизатор з водою, в яку додано невелику кількість миючого засобу, і фен, який вимагається, якщо ви збираєтеся приклеювати велику наклейку. Якщо ви вибрали наклейку розміром більше півметра в довжину або ширину, попросіть ще одну людину допомогти вам в її наклеюванні.
3
Перед тим, як наносити зображення на машину, ретельно вимийте її і протріть м'якою тканиною. Після цього те місце капота, на яке буде нанесено зображення, протріть уайт-спіритом, щоб знежирити і видалити хімічні забруднення. Щоб нанесення наклейки було вдалим, температура повітря при обклеюванні автомобіля повинна бути не нижче п'яти градусів за Цельсієм.
4
Позначте на капоті місця, в яких розташовуватимуться верхні кути наклейки , щоб зорієнтуватися і нанести її правильно і симетрично. Помітьте маркером потрібні точки на капоті і вставте їх з верхніми кутами наклейки , наносячи її максимально рівно і акуратно, попередньо просто приклавши наклейку, не знімаючи підкладку, до капоту, щоб зрозуміти, чи подобається вам її розташування.
5
Визначивши точне місце розташування наклейки , зніміть захисну підкладку і збризніть водою з пульверизатора капот машини і клейову поверхню наклейки . Прикладіть наклейку до автомобіля, а потім відкоригуйте її положення - завдяки воді, наклейка буде легко рухатися по поверхні капота.
6
Розгладьте наклейку, щоб ліквідувати бульбашки повітря. Потім візьміть гумовий або повстяний шпатель і ретельно пропрасуйте наклейку від центру до країв. Нагрівайте наклейку в процесі приклеювання гарячим повітрям з фена.
7
На нерівностях корпусу машини нагрівайте наклейку і натягуйте її, а потім прікатайте шпателем.Пріклеенную наклейку знову прогрійте і просушіть феном і залиште на 15 хвилин. Зніміть монтажну плівку, акуратно потягнувши її за край.
8
Окропити наклейку водою з пульверизатора і розгладьте ще раз, щоб позбутися від залишилися бульбашок повітря. Чистої м'якої тканиною протріть автомобіль і залиште на добу в сухому і теплому місці.
Універсальний засіб оновлення інтер'єру кімнати - це вінілові наклейки. Кріпити їх на стіни легко і зручно, а тримаються вони досить довго. Трохи гірше в плані монтажу йде справа з стельовими поверхнями, так як клеїти вінілові наклейки на стелю одному складно, особливо великі.
Вам знадобиться
  • Виниловая наклейка, суха малярська кисть, м'які ганчірки, пластикова лопатка, олівець.
Інструкція
1
Кріплення декоративних вінілових наклейок на етапі підготовки поверхні вимагає мінімум витрат і зусиль. Поверхня стелі необхідно очистити від павутини, пилу і бруду. Для цього можете використовувати суху малярську кисть. Пройдіться нею по всій стелі, ретельно видаляючи пил. Якщо матеріали обробки вашої стелі дозволяють, можете протерти його м'якою вологою ганчіркою і після повного висихання поверхні приступати до наступного етапу.
2
Візьміть вашу наклейку і, зробивши всі виміри, нанесіть розмітку на стелю. Оскільки на потік клеїти наклейки не дуже зручно, розмітка допоможе вам розташувати її максимально точно.
3
Покладіть вінілову наклейку на будь-яку рівну поверхню і дуже акуратно розділіть її на плівку і підкладку. Відразу відокремлювати всю поверхню наклейки не потрібно. Для комфортної роботи буде достатньо розділити невелику ділянку, довжиною близько 10 см. Відокремлюйте плівку на тій ділянці, з якого ви почнете свою роботу.
4
Прикладіть приношення ділянка наклейки до стелі по наміченої раніше розмітці. Поступово продовжуйте відокремлювати підкладку від плівки, паралельно проводячи з натиском по наклейці пластиковим шпателем. Це потрібно, щоб прибрати все повітря. Якщо на поверхні приклеєного вінілу будуть бульбашки, дуже скоро наклейка в цьому місці відійде. Пластиковий шпатель ви можете замінити сухою м'якою ганчіркою.
5
Повністю приклеївши вінілову наклейку, ви можете видалити з наклейки прозору плівку, яка полегшує процес монтажу. По всій поверхні приклеєною вінілової наклейки повторно пройдіться м'якою ганчіркою, виправляючи всі нерівності.
6
Таким чином, ви легко можете приклеїти не тільки маленькі і середні, а й великі вінілові наклейки. Приклеїти їх ви також можете самостійно, але перед цим вам доведеться розрізати їх на зручні частини гострим канцелярським ножем. В такому випадку, розмітка повинна вказувати точне розташування кожної частини. Щоб перевірити це, прикладіть частини наклейки після нанесення розмітки, якщо це необхідно - скоректуйте її. Клеїти частини потрібно стик в стик, намагайтеся зробити це з першого разу, так як при повторному приклеюванні вінілові наклейки тримаються набагато гірше.
7
Вінілову наклейку для свого будинку ви можете зробити і самостійно. Для цього потрібний вам малюнок необхідно перенести на звичайну вінілову плівку. Після цього плівка вирізається і клеїться на стелю. Клеїти її до стелі потрібно таким же чином, як і звичайну.
Зверніть увагу
Під час приклеювання вінілових наклейок вікна в кімнаті потрібно закрити, щоб не було протягу.
Корисна порада
Вінілові наклейки можна клеїти на будь-яку поверхню: на паперові і вінілові шпалери, на натяжні стелі, на скло, фанеру, пластик, а також на стелі, пофарбовані водоемульсійною фарбою.