Як вибрати цукерки.

Цукерки обов'язково повинні бути присутніми на будь святковому столі. Більш того, цей продукт, якщо він упакований в красиву коробку, можна назвати універсальним подарунком. Щоб куплені цукерки принесли більше радості, при виборі необхідно звертати увагу на деякі деталі.
Інструкція
1
Обов'язково подивіться на дату випуску продукту. Купувати слід найсвіжіші, до того ж, термін придатності може сказати про те, скільки в цукерках консервантів. Чим більше в продукті барвників і різних добавок, тим довше його термін зберігання. Ідеальний варіант для цукерок «пташине молоко» - 15 днів, для мармеладу - 30 днів, для цукерок з ягідної та фруктовою начинкою - 60 днів, з помадною начинкою - чотири місяці, льодяників - шість місяців.
2
Для цукерок у подарунковій коробці існують певні вимоги. На упаковці обов'язково повинні зазначатися: дата виготовлення, термін зберігання, стандарт виготовлення (ГОСТ), енергетична і харчова цінність продукту, маса нетто, назва підприємства виробника, місцезнаходження цієї фірми, товарний знак і назва виробу.
3
При виборі шоколадних або глазурованих цукерок зверніть увагу на їх поверхню. Вона повинні бути гладенькою. Різні напливи, неоднорідність й розлучення свідчать про присутність сої в складі цукерок. На поверхні кондитерського виробу не повинно бути видно начинки, тільки рівний шар шоколадної глазурі.
4
Шоколадні цукерки повинні знаходитися далеко від сильно пахнуть продуктів, бо шоколад дуже добре вбирає запахи. Виберіть ту упаковку, яка лежить на прилавку якнайдалі від таких продуктів.
5
Обов'язково подивіться на склад продукту - у ньому обов'язково має бути присутнім какао-масло. В іншому випадку замість нього використовували інші рослинні масла. Такі цукерки менш смачні, ніж з маслом какао. Про склад продукту може сказати і запах цукерки. Ви повинні відчути сильний аромат шоколаду, запах начинки не повинен перебивати його.
6
При виборі льодяників або карамельок зверніть увагу на обгортку. Кращий варіант - подвійна з фольгою або целофанова. Така упаковка захищає продукт від небезпечної для нього вологи. Злегка потріть карамель - на ваших пальцях не повинна залишитися фарба від обгортки. Вийміть льодяник з упаковки і огляньте - на ньому не повинні друкуватися візерунки з неї.
7
Карамель повинна бути твердою і мати чіткий малюнок. Занадто яскравий колір цукерок свідчить про наявність барвників. Зламані і розгорнуті льодяники є браком. Начинка не повинна вилазити на поверхню карамелі.
Вони є відмінним подарунком, без яких не обходиться сімейне чаювання, звичайно - це все про шоколадних цукерках. Величезне їх різноманітність часом вражає уяву. Сьогодні не просто зорієнтуватися в якості шоколадного ласощів.

Вибір шоколадних цукерок

При виборі шоколадних цукерок варто звертати свою увагу не тільки на їх вартість, начинку і виробника. Слід дотримуватися правила - чим свіже, тим краще. Варто особливу увагу приділити терміну придатності. Шоколадні цукерки мають різноманітні інгредієнти і начинки. Тому і термін придатності у них буде різний. Так, наприклад, у «Пташиного молока» він становить всього 2 тижні, а ласощі з желе або мармеладної начинкою зберігаються не більше 30 днів. Цукерки, вкриті шоколадною глазур'ю - 4 місяці. Якщо на упаковці стоїть термін придатності більше 6 місяців, до їх складу додано велику кількість консервантів, а ось натуральних інгредієнтів явно не хватает.Учітивая вимоги ГОСТ, начинка в шоколадних цукерках повинна мати однорідну консистенцію і не перевищувати 20% від загальної ваги продукту. На упаковці шоколадних цукерок повинна бути в доступному місці описана наступна інформація: можливі дефекти, енергетична і харчова цінність, термін і умови зберігання, дата виробництва, маса нетто, найменування цукерок, повна адреса виробника з вказівкою телефонів, назва і товарний знак підприємства.
Якщо на шоколадних цукерках ви виявили випадання кристалів цукру , знайте, даний продукт виготовлений з порушенням технології.
Інгредієнтами смачних і справжніх шоколадних цукерок, які вказані на упаковці, є : масло какао або порошок, какао або какао терте, какао містять продукти. Нерідко їх замінюють дешевим пальмовим або кокосовим маслом. Це допустимо за ГОСТом, але не більше 5%.

Корисна інформація

Для довідки варто зазначити, що какао масло володіє температурою плавлення + 32оС. Саме тому якісні шоколадні цукерки тануть у роті.
Якщо цукерки доводиться гризти і вони тверді по складу, значить, їх виготовили, використовуючи жири замінники.
Якісні шоколадні цукерки мають блискучий і гладкий вигляд, ідеально рівну поверхню. На них не повинно бути ніяких розлучень і напливів. Якщо на цукерках ви виявили матову поверхню, значить, в їх склад, швидше за все, була додана соя. При появі білястого нальоту на шоколадному ласощах можна судити про неправильне зберігання. Це явна ознака різкого перепаду температур. Такі цукерки купувати не рекомендовано. Шоколадні цукерки вимагають спеціальних умов зберігання і дбайливого ставлення. Різкі перепади температур - головні недоброзичливці цукерок. Оптимальна температура зберігання - + 18оС.