Як повернути права адміністратора.

Адміністратор - головний використовувати в операційній системі Windows, що володіє повними правами на будь-які дії в її межах. Але у випадку системного збою, його обліковий запис може стати недоступною.
Вам знадобиться
  • - ПК під управлінням операційної системи Windows;
  • - доступ в інтернет;
  • - утиліта ERD Commander.
Інструкція
1
Активуйте «Панель управління», відкрийте розділ «Облікові записи користувачів і безпека», «Адміністрування облікових записів». Перевірте перелік доступних облікових записів і виберіть ту, яку використовували раніше. Якщо вона не активна, використовуйте ліву клавішу маніпулятора і включіть її.
2
Як правило, персональний комп'ютер має кілька створених облікових записів, кожна з яких володіє своїми правами . Відкрийте робоче поле налаштувань облікових записів. Активуйте пункт «Виконати» в меню «Пуск», задайте команду control userpasswords2 і підтвердіть свій вибір, натиснувши на клавішу «Enter».
3
Будьте уважні і не допускайте помилок при введенні подібних команд. В іншому випадку, операційна система виконає абсолютно інша дія, що може призвести до її збою. Встановіть прапорець навпроти рядка «Вимагати введення імені користувача і пароля» в вікні, що відображає список облікових записів всіх користувачів системи.
4
Перезавантажте комп'ютер, натисніть на клавішу F8 під час старту операційної системи і виберіть в списку параметр «Безпечний режим». З незадані паролем він доступний тільки адміністратору. Увійдіть в «Облікові записи користувачів» і налаштуйте особистий обліковий запис.
5
Скористайтеся сервісними програмами налаштування Windows, якщо вам невідомий пароль для підтвердження входу в операційну систему на правах адміністратора. Перейдіть на портал softportal.ru і скачайте програму ERD Commander. Функціонал цієї профільної утиліти дозволяє настроювати систему, редагувати реєстр, забезпечує доступ до вмісту жорсткого диска і т.п.
6
Якщо комп'ютер пошкоджений вірусами настільки, що неможливо здійснити доступ до сервісних програмами, вам не вдасться повернути собі права адміністратора. У цьому випадку переустановите операційну систему.