Куди складати іграшки.

Як тільки в будинку з'являється дитина, крім інших турбот батьків починає турбувати проблема збирання іграшок. Чим старше малюк, тим їх більше, і все потрібно кудись складати. Навіть якщо викидати або віддавати частину іграшок, решта все одно займуть дуже багато місця.
Іграшки маленької дитини можна складати у велику корзину або контейнер. Це може бути спеціальна ємність у вигляді тваринки або іншого персонажа, але можна використовувати і звичайні пластикові корзини, що продаються в господарських магазинах. Чим ширше контейнер, тим зручніше складати в нього іграшки, з цим впорається і сам малиш.У підрослого дитини з'являється багато дрібніших іграшок, які потрібно тримати в порядку - пазли, конструктори, приладдя для ліплення і малювання, солдатики і т.д., тому придбайте для нього просторий комод, шафка з полицями або полиці з контейнерами. У великі кошики при цьому можна складати великі м'які іграшки, машинки і т.д. Поки дитина не навчиться прибирати свої речі сам, допомагайте йому і показуйте приклад, акуратно складаючи все по своїх местам.Попробуйте зробити сховище для іграшок самостійно. Наприклад, з листів ДСП зберіть полку і закріпіть на стіні, на рівні малюка. Для дрібних приналежностей придбайте кілька пластикових продуктових контейнерів з щільно закриваються кришками і розставте на полках.В якості зручного місця для зберігання іграшок використовуйте звичайне відро. У ньому відмінно поміщаються солдатики, м'ячики, кіндер-іграшки та інші дрібниці, крім того, у нього є зручна ручка. Привчіть малюка складати їх після гри в одне місце, не починайте нову забаву, поки все іграшки не будуть убрани.Пріобретіте зручний мішок для іграшок на кільцях. Підвісьте його до стіни або стелі так, щоб отвір був на рівні дитини, і він буде з задоволенням складати всі свої речі внутрь.Чтоби долучити дитину до порядку, зробіть прибирання цікавою. Знайдіть велику коробку і обклейте її цікавими картинками, прикрасьте бантиками, іграшками орігамі. Обов'язково робіть все разом з малюком, поясніть йому, що це будиночок для його іграшок.
Багато батьків щороку стикаються з проблемою - іграшок у дітей стає все більше, а місця в кімнаті все менше. І найприкріше, що грають вони в пару-трійку машин або ляльок, а інше «добро» припадає пилом на полицях і в ящиках. Тоді доводиться шукати для плюшевих ведмедів нових господарів, тільки робіть це потай від дітей!
Інструкція
1
Зв'яжіться з волонтерами або співробітниками благодійного фонду. Іграшки завжди потрібні в дитячих будинках або малозабезпечених сім'ях, які звертаються в спеціалізовані фонди. Якщо іграшок у вас небагато, вам доведеться самим приїжджати в фонд або зустрічатися з волонтерами. Якщо ж ви хочете віддати велику партію іграшок з магазину (магазини часто віддають іграшки з невеликим шлюбом або дисконт), до вас, швидше за все, приїдуть самі, все занурять і відвезуть. В цьому випадку ви складаєте акт прийому-передачі іграшок в фонд. Фонд у свою чергу робить такий акт з сирітським закладом і вам надсилає копію.
2
Якщо ваша дитина ходить в дитячий сад, дізнайтеся у вихователя, чи приймають вони іграшки. Зазвичай пластикові та гумові іграшки, попередньо помиті, охоче беруть у групу. А новим раді завжди. Так само в саду не відмовляються від канцелярських «потрібність» - паперу для малювання, фарб, пластиліну, олівців.
3
Якщо ви батьки школяра, котрий відвідує групу продовженого дня, розпитайте у вчителя, чи не потрібні на «групу подовженого» іграшки. Вчителі часто кидають клич серед батьків, щоб ті принесли в групу настільні ігри: шахи, «Морський бій», «Уно», «Активити» і пр. Інакше діти годинами можуть сидіти, втупившись у свої телефони, не отримуючи активного спілкування, і настільні ігри хороший в цій справі помічник.
4
Якщо від іграшки доводиться позбуватися тільки тому, що дитина їй не зацікавився, спробуйте її продати або обміняти на іншу. Таке можливо на спеціальних материнських ресурсах, де є окремі форуми, присвячені продажу та обміну. Найактивнішими учасниками з обміну іграшок є колекціонери фігурок з Кіндер-сюрпризу. У них є ціла спільнота, в якому власники раритетів купують або обмінюють бажаний екземпляр.
Корисна порада
Є обов'язкові правила, які треба дотримуватися, якщо ви хочете віддати іграшки на благодійність. По-перше, м'які іграшки нікуди не беруть. Тільки у виняткових випадках (на подарунки іменинникам) і тільки нові невеликого розміру. Якщо для іграшки потрібен елемент живлення, купите і поставте новий. А ще краще, купите батарейки з запасом, у потребують немає зайвих коштів для їх покупки, а про дітей в ДД і говорити нічого. Всі іграшки повинні бути в справному вигляді: у машини всі колеса, лялька в одязі, настільна гра з кубиками і фішками пр. Віддаючи іграшки, ви повинні розуміти, що хочете подарувати радість дитині, а не позбутися непотрібних речей.