Як зарядити телефон без зарядного пристрою. зарядити батарею для телефону.

Напевно багато хто стикався з такою проблемою, як розрядка мобільного телефону під час якої-небудь поїздки. Іноді така неприємність трапляється на роботі і, як на зло, ні в кого з колег немає відповідного зарядного пристрою. Що ж робити в такому випадку, як зарядити мобільник альтернативним способом?
Інструкція
1
Якщо ви часто стикаєтеся з подібною проблемою, придбайте спеціальний пристрій, який підключається до USB-порту і заряджає батарею мобільного телефона.Подключіте такий пристрій до ноутбука або комп'ютера і таким чином зарядите свій телефон.
2
Якщо ви відправляєтеся на природу, захопіть з собою радіоприймач, адже він здатний не тільки віщати радіотрансляції, а й зарядити мобільний телефон. Приймач оснащений адаптерами для різних мобільних телефонів.
3
Використовуйте сонячну зарядку TYN-94, яка здатна зарядити стільниковий на природі, на дачі і в дорозі.
4
Використовуйте спеціальний пристрій GP Instant Power GPXPG01, працююче від пальчикових батарейок розміру АА. Це пристрій зарядить ваш телефон при повній розрядці в будь-який час і в будь-якому місці.
5
Якщо ви активно використовуєте всі можливі функції телефону, і він часто розряджається, то придбайте спеціальний пристрій FreePlay ZipCharge, яке виробляє підзарядку стільникового всього за хвилину. Сам пристрій заряджається від електричної розетки, але для цього буде потрібно всього 15 хвилин. Батарея, яка лежить в основі пристрою, за 10 хвилин відновлюється на 90%, а за 15 хвилин - на 100% .Щоб мобільний телефон рідше розряджався, навчитеся економити енергію батареї: відрегулюйте яскравість підсвічування дисплея, включите перехід в сплячий режим, відключіть звуки при натисканні клавіш, всілякі нагадування та звукові повідомлення, переведіть телефон в беззвучний режим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tQhyI38pAcU
Зверніть увагу
«Як зарядити телефон без зарядки»? Що робити з зарядкою телефону, де взяти ту розетку? Розрахунки показують, що якщо акумулятор мобільного телефону має ємність 500 мА (це, звичайно, дуже старий мобільник), то потрібно включити в ланцюг резистор номіналом 100-120 Ом (при цьому струм заряду буде протікати близько 40 -50 мА або в 10% від номінального, що до речі і підтвердили проведені мною виміру).