Як виїхати за кордон.

Під час відпустки багато хто воліє не насолоджуватися красотами рідної країни, а виїжджати за рубіж , щоб насолодитися природою і звичаями екзотичних місць. Для того щоб благополучно дістатися до місця призначення, потрібно знати правила виїзду за кордон.
Інструкція
1
Дізнайтеся, які документи вам необхідні для в'їзду в обрану країну. В які країни (зазвичай це країни СНД) віза російському громадянинові не потрібна зовсім, деякі держави за певну плат поставлять вам візу по прибуттю в аеропорт, для виїзду же в більшість країн вам доведеться отримати візу в посольстві.
2
Продумайте, де ви будете жити за кордоном. Це необхідно не тільки для вашої власної безпеки, а й для отримання візи. Якщо ви плануєте зупинитися в готелі, забронюйте його заздалегідь і роздрукуйте квиток-підтвердження броні. Якщо ви їдете в гості до знайомих, попросіть їх надіслати вам запрошення.
3
Придбайте квитки в країну виїзду. Для цього вивчите ціни на жд-, авто- і авіаперевезення. В деяких випадках купити квиток на чартерний рейс виходить дешевше, ніж дістатися до місця призначення на поїзді. Пам'ятайте, що чим раніше ви купите квиток, тим дешевше він вам обійдеться.
4
Зайдіть на сайт посольства країни, в яку ви збираєтеся виїхати, і щоб ознайомитись з отримання візи. Виберіть тип візи, яку ви збираєтеся отримувати (туристичну, робочу, одноразову, багаторазову). Підготуйте необхідні документи: довідку з місця роботи, довідку про доходи, фотографію. Заповніть анкету, якщо вона викладена на сайті. Потім зателефонуйте в посольство і запишіться на співбесіду на зручну для вас дату.
5
Після того як ви добули всі необхідні документи, вам залишається лише зібрати валізи. Якщо ви збираєтеся летіти літаком, пам'ятайте, що у них свої правила перевезення багажу. Дізнайтеся, скільки кілограмів ви можете провозити безкоштовно (у різних авіаліній ці норми різняться). Особисті речі, такі як дитяче харчування, парасолька, ноутбук, ви можете взяти з собою в салон, а ось манікюрні ножиці і улюблені парфуми слід здати в багаж. Якщо ви збираєтеся подорожувати наземним транспортом, просто не везіть через кордон заборонені речі - холодна зброя, деякі продукти харчування.
6
Прийдіть на посадку заздалегідь. Після того як у вас перевірять квиток, і ви пройдете паспортний контроль, влаштовуйтеся зручніше - ви практично за кордоном.