Як відновити видалене з флешки. Як встановити видаленої інформації з флешки.

Майже кожна сучасна людина зберігає певну інформацію на флешках. У кого-то це фотографії, а у кого-то робочі файли або майбутній диплом. На жаль, ніхто з нас не застрахований від втрати цих даних, якою б надійною флеш-пам'ять не здавалася. Так що багато зустрічалися з проблемою відновлення даних з подібного носітеля.Процесс відновлення даних з флешки напямую залежить від того, яким чином важливі файли були загублені.
Інструкція
1
Якщо користувач просто ненавмисно видалив дані або випадково відформатував флешку, то відновити файли допоможуть спеціальні програми. Ви цілком можете спробувати зробити це самостійно, скачавши потрібну програму в інтернеті. Головне - не заплутатися і не справити на носії змін під час вилучення даних. Витягуючи втрачений файл, переносите його відразу на комп'ютер.
2
Якщо ж флешка явно не справна, наприклад, не визначається в комп'ютері зовсім, або визначається як порожня, або ж якщо ви пошкодили флешку механічно - розчавили або намочили, то для відновлення даних вам варто звернутися до фахівців. Дуже важливо, виявивши неполадку, не виробляти більше ніяких дій з флешкою. Флешку слід відразу і правильно витягти з комп'ютера або фотоапарата і більше не працювати з нею - не робити знімків, не записувати ніяких даних. Пам'ятайте, практично при будь-яких несправностях дані можна відновити, якщо після виявлення помилки ви відразу припинили роботу з флешкою.
3
Віднесіть несправну флешку в центр по ремонту комп'ютерів, де фахівці за допомогою спеціального пристрою (програматора) вважають всі чіпи флеш-пам'яті і розшифрують їх, одержавши, таким чином, вашу загублену інформацію. Якщо буде можливість, то в комп'ютерному центрі вам не тільки відновлять дані, а й полагодять саму флеш-карту.Кстаті, сьогодні є фірми, готові допомогти вам з відновленням даних з флешки цілодобово.
Важливі файли , віддалені самим же користувачем, на жаль, далеко не рідкість. Незважаючи на послужливі вікна з попередженнями про наслідки, таких випадків менше не стає, адже найчастіше видаляються файли , непотрібні в даний момент. Але вони можуть знадобитися вже через добу, викликаючи головний біль і жалю про скоєне. Але не варто турбуватися завчасно - за певних умов файли , віддалені з USB носіїв, підлягають відновленню.
Вам знадобиться
  • Флешка з віддаленими файлами
  • Програми для відновлення файлів
Інструкція
1
Запам'ятайте - якщо ви сподіваєтеся повернути втрачені файли , ні в якому разі не робіть форматування, це може привести до фатальних наслідків. Будь-які інші маніпуляції з флешкою так же небажані. Дотримання цих умов сильно підвищить ваші шанси на те, що файли вдасться відновити.
2
Наступний крок - вибір програми, яка відновить втрачені файли . Однією з кращих у своєму класі вважається Flash Recovery Toolbox. За допомогою цього ПЗ ви зможете відновити втрачені дані не тільки з флешки, але і з цифрових камер, дискет, жорсткого диска. Є тільки одна умова - файлова система носія повинна бути FAT або FAT32. З відносних незручностей можна відзначити і те, що програма платна, але якщо кількість втрачених файлів невелика, то це не біда: у безкоштовній версії Flash Recovery Toolbox ви можете відновити і зберегти 5 віддалених файлів.
3
Якщо ж вам потрібно повернути більшу кількість даних, куди краще підійде інша програма - Disk Digger. Вона також не безкоштовна, але у неї немає ліміту на кількість збережених файлів, замість цього кожен раз перед завершенням відновлення буде спливати вікно з проханням зареєструвати цю програму. Однак у неї є один безсумнівний плюс - Disk Digger в стані відновлювати файли з носіїв, що мають самі різні файлові системи, включаючи такі, як exFat і NTFS.
4
У програм даного класу є і безкоштовний аналог, так що якщо ви віддаєте перевагу продукти такого типу, зупиніть свій вибір на Soft Perfect File Recovery. Крім того, що ця програма абсолютно безкоштовна, вона об'єднує і багато переваги платних аналогів, в тому числі такий як робота практично з усіма файловими системами, тому її можна сміливо використовувати не тільки для відновлення видалених файлів з флешки, але і з жорстких дисків, і з багатьох інших носіїв.
Зверніть увагу
Дані програми для відновлення файлів мають достатньо простий інтерфейс і не викликають проблем при використанні. Необхідно тільки вибрати диск для відновлення, дочекатися закінчення сканування і зберегти відновлені файли.