Як вивчити англійські дієслова.

Для вивчають англійську мову рано чи пізно постає завдання освоїти 200 неправильних дієслів для дієвідміни в різних часах. Існує певна схема їх запам'ятовування.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - папір;
  • - принтер.
Інструкція
1
Пройдіть на сайт yanglish.ru/grammar/irregular.htm і завантажте собі на робочий стіл таблицю неправильних дієслів. Обов'язково роздрукуйте їх. Почніть читати всі форми дієслів вголос, стежачи за правильною вимовою. Якщо ви не впевнені в ньому, запитайте у викладача, як їх треба читати, або скористайтесь транскрипцією словника, який знаходиться за адресою multitran.ru. Пишіть її вгорі кожної форми дієслова. Відзвітували кілька разів весь стовпчик.
2
Виділяйте собі кожен день по 15-20 хвилин для прочитування форм дієслів. Виберіть 5, 7 або 10 перших (в залежності від того, наскільки ви добре запам'ятовуєте) і читайте їх протягом всього дня. Потім дивіться тільки на переклад і говорите вголос всі три форми. Нехай вас перевіряє хтось із друзів/родичів або сам викладач. Якщо вам стає зовсім просто, може брати і більше 10 форм дієслів в день. Тоді ви зможете їх все добре освоїти за пару тижнів.
3
Зайдіть на сайт lesson1.ru/grammar/irregular-learn.html. Там ви знайдете чудове об'ємне вірш, який містить всі найбільш вживані неправильні дієслова . Вивчайте його по абзацах кожен день і розповідайте комусь (або самому собі). Укупі з механічним завчанням образний метод дозволити закарбувати форми в підсвідомості.
4
Виконуйте практичні вправи з дієсловами. Пам'ятайте, що ці форми потрібні не просто так, а для освіти часу групи Perfect («Досконалі») і Past Simple («Минуле просте»). Це ви можете зробити на ресурсі correctenglish.ru/tests/grammar/irregular-verbs.
5
Роздрукуйте кілька вправ з сайту. Робіть їх в письмовому вигляді. Це буде вже практичним застосуванням неправильних дієслів. Віддайте на перевірку свої вправи лінгвісту або викладачеві в своєму навчальному закладі. Проведіть аналіз помилок, щоб не допустити їх потім в усному мовленні.
Можна продуктивно використовувати час в пробках або за кермом на великі відстані, вивчаючи англійську мову. При певній частці самоорганізації ви можете перетворити ваш автомобіль в віртуальний клас і розробити вправи. Машина - відмінне місце для прослуховування чого-небудь, і це можна робити, не відволікаючись від дороги.

1. Скачайте на англомовних ресурсах розповіді, радіопередачі, випуски новин і запишіть на диск або носій, який можна програвати в машині. Помітьте вміст кожного диска великими буквами, щоб можна було визначити його, не відволікаючись від водіння. Маючи колекцію аудіоматеріалів, можна вибирати диск, який відповідає вашому настрою.

2. Слухайте диски зі викачаними розповідями і піснями англійською і намагайтеся артикулювати разом з промовистими. Повторюйте вправу, поки не досягнете правильної вимови. Якщо у вас проблеми з сприйняттям інформації на слух, пригальмуєте машину в спокійному місці і прослухайте фрагмент ще раз. Подивіться в дзеркало заднього виду і зверніть увагу на те, як рухаються ваші губи.

3. Говоріть самі з собою англійською, поки ведете машину. Промовляти те, що ви робите - наприклад, "Я тільки що зупинив машину, бо загорівся червоний" - англійською - ефективний спосіб вивчити мову. Якщо ви соромитеся, надіньте навушники, і інші водії будуть думати, що ви говорите по телефону з гарнітурою.

4. Завжди носіть із собою читання на англійській мові, наприклад, газету чи детектив. Коли ви чекаєте черги на заправці або міняєте шини, дістаньте газету англійською та проведіть час за читанням.

5. Співайте пісні англійською. Виберіть стиль музики, який вам подобається, і запишіть збірник на диск. Зробіть магнітолу голосніше і підспівуйте, практикуючи мову.

6. Запросіть друга, що говорить по-англійськи, в автомобільну подорож. Введіть правило, що в машині можна говорити тільки англійською мовою.

7. Коли вам хочеться втекти від шуму і людей, сховайтеся в машині з книгою англійською. Нехай всі знають, що це ваш "клас англійської мови", і що вас не можна турбувати, тому що ви зайняті справою - вчіть англійську.