Як відновити пікселі.

На комп'ютерних моніторах можуть виникнути невеликі колірні точки, що зберігаються при зміні зображення. Це биті пікселі , які також називають «заліпшіе» або «застрягли», оскільки вони утворюються при залипанні субпікселя в одному положенні. Такий дефект можна спробувати виправити самостійно в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - додаток JScreenFix Deluxe;
  • - серветка;
  • - стилус.
Інструкція
1
Спробуйте відновити пікселі на екрані монітора, використовуючи спеціальні програми. Програмний спосіб необхідно використовувати в першу чергу, оскільки він повністю безпечний і високоефективний. Зображення на екрані складається з пікселів, які включають в себе три колірних субпікселя: синій, червоний і зелений. У сучасних рідкокристалічних моніторах кожен піксель управляється окремим тонкоплівкових транзистором. Якщо в роботі транзистора відбувається збій, на екрані комп'ютера з'являється неактивна точка - битий піксель.
2
Знайдіть в інтернеті одну з програм, коригувальних роботу тонкоплівкових транзисторів. Ви можете скористатися онлайн-додатком JScreenFix Deluxe, яке запускається прямо з сайту розробників. Завантажте сторінку http://www.jscreenfix.com/basic.php і натисніть на кнопку Launch (запустити). З'явиться мерехтливий прямокутник, який необхідно перемістити на область екрану з битими пікселями. За 20 хвилин роботи додаток нормалізує функціонування до 80% «заліпшіе» пікселів.
3
Використовуйте механічний спосіб усунення битих пікселів, якщо застосування спеціалізованих програм не дало результатів. Пам'ятайте, що механічний вплив на екран треба виробляти вкрай обережно. Якщо ви не впевнені у своїх силах, зверніться за допомогою до фахівця.
4
Якщо ви зважилися самостійно виправити «заліпшіе» пікселі , накрийте монітор щільною тканиною або паперовою серветкою, складеною в кілька разів, щоб не подряпати екран. Візьміть предмет з тонким, але не занадто гострим наконечником - прекрасно підійде для цієї мети стилус від КПК або смартфона.
5
Упритесь кінчиком стилуса точно в битий піксель. Намагайтеся не торкатися неушкоджені ділянки екрана. Не забираючи руку, вимкніть монітор і злегка натисніть на екран. Не припиняючи тиску, включите монітор і приберіть стилус і серветку. Битий піксель повинен зникнути. Якщо цього не сталося, акуратно повторіть операцію ще кілька разів, обережно змінюючи силу тиску і місце розташування стилуса.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XOVAbYopWEQ