Як включити мікрофон на камері.

Веб-камера давно стала незамінною для тих, хто в силу відстані не може бачити своїх рідних. Крім відео-спілкування з родиною вона підвищує ефективність ділових зустрічей за рахунок проведених відеоконференцій. І якість відеозв'язку нерідко залежить від налаштувань самої камери.
Інструкція
1
Щоб правильно налаштувати веб-камеру, перевірте для початку налаштування мікрофона . Для цього зверніть увагу на підключення пристрою і подивіться на кабель веб-камери.
2
Якщо кабель оснащений роз'ємом USB, знайдіть такий же роз'єм на комп'ютері і підключіть. У разі якщо на кінці кабелю знаходиться розгалуження зі штекером для підключення мікрофона , знайдіть на комп'ютері мікрофонні гнізда і вставте штекер в щілину рожевого кольору. У бездротового вебкамери подивіться наявність приемопередатчика. Потім підключіть в роз'єм USB на комп'ютері та натисніть на приемопередатчике невелику кнопку. Протягом декількох секунд, поки блимає індикатор, натисніть аналогічну кнопку на веб- камері.
3
Після того як ви підключили мікрофон, перевірте його гучність і відкрийте «Панель управління». Виберіть розділ «Звуки» і натисніть на пункт «Додатково». У який з'явився мікшері пристроїв знайдіть шкалу гучності і переведіть бігунок в самий верх. Приберіть позначку напроти пункту «Викл», якщо вона там стоїть, щоб включити мікрофон.
4
Задайте власні настройки для мікрофона веб-камери, скориставшись програмою Skype. Запустіть Skype і натисніть розділ «Інструменти» у верхньому меню програми. Виберіть підрозділ «Налаштування» і у вікні, перейдіть по вкладці «Налаштування звуку».
5
Натисніть на активну посилання «Мікрофон» і виберіть тип підключеного мікрофона . Після цього зніміть відмітку напроти пункту «Дозволити автоматичне налаштування» і поставте бігунок гучності на необхідний рівень.
6
Знайдіть у нижньому ряду додаткових функцій посилання на «Зробити контрольний дзвінок». Натисніть на неї і дотримуйтесь інструкцій, записуючи свій голос протягом декількох секунд. Після прослухайте запис і перевірте, чи вірно вибраний рівень гучності мікрофона .