Кола під очима: Як швидко впоратися з проблемою. Як швидко позбавиться від кругів під очима.

На жаль, наше обличчя не завжди знаходиться в ідеальній формі. Кола під очима здатні зіпсувати зовнішній вигляд. Справитися з даними недугою швидко можливо, якщо скористатися деякими простими порадами та рекомендаціями.
Інструкція
1
Намагайтеся вчасно лягати спати. Міцний і здоровий сон підуть вам тільки на користь. При цьому не варто на ніч випивати багато рідини, швидше за все внаслідок її скупчення повіки отекут. Перед сном добре провітріть приміщення. Таким чином, і спати ви будете міцніше, і обмінні процеси підуть інтенсивніше.
2
Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, якщо круги під очима - часте явище на вашому обличчі. Нерідко причиною появи цієї недуги служить недолік кисню в організмі. Це може бути одним із симптомів порушення серцево-судинної діяльності. В цьому випадку вам не допоможуть сучасні косметичні засоби і рецепти народної медицини. Лікування вам призначить лікар.
3
Якщо з вашим організмом все гаразд і причиною появи кіл під очима служить стомленість і недосипання, зверніться за допомогою до косметолога. У багатьох салонах сьогодні вам можуть запропонувати процедуру апаратного масажу. Він ефективно стимулює відтік зайвої рідини з проблемних місць. Виконавши одну таку процедуру, ви помітно відчуєте різницю. А, пройшовши повний курс, проблема кіл під очима вирішиться.
4
Спробуйте підібрати для себе сучасне косметичний засіб. Багато крему, представлені на сьогоднішній день на прилавках магазинів, здатні не тільки усунути набряки, але і володіють зволожуючим і підтягуючим ефектом. Уважно вивчіть етикетку. Перевагу віддавайте косметичним засобам з вмістом кофеїну, він покращує тонус, виводить зайву рідину і стимулює обмінні процеси. Гіалуронова кислота має зволожуючу ефектом, сприяє циркуляції крові. Колаген робить шкіру більш еластичною і підтягує її. Марганець допомагає позбутися темних кіл. Екстракту зеленого чаю усуває набряки.