Як позбутися неприємного запаху в холодильнику. неприємний запах в холодильнику Як позбутися.

Сьогодні холодильник є найпоширенішим видом кухонної побутової техніки. Проте з плином часу в холодильнику починають скупчуватися різні неприємні запахи. Щоб усунути запах в холодильнику , буде потрібно вжити певних заходів.
Вам знадобиться
  • Сода
  • Нашатирний спирт
  • Зубний порошок
  • Миючий засіб
  • Тепла вода
  • М'яка ганчірка або Неабразивні губка
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся старим холодильником радянського виробництва, можете сміливо помити його внутрішні стінки і полички звичайним столовим оцтом або розчином нашатирного спирту (1 столова ложка спирту на літр води). Якщо у вас є зубний порошок, можете додати його в розчин нашатирного спирту в кількості 50 грам. Так ви не тільки усуньте запах в холодильнику , але і дезодоріруете його.
2
Нові холодильники імпортного виробництва бажано мити більш м'якими засобами - оцет і нашатирний спирт можуть пошкодити внутрішнє покриття. Щоб усунути запах в холодильнику , помийте його теплим мильним розчином (1 чайна ложка миючого засобу на 1 літр води). Замість мильного розчину можна використовувати спеціальний засіб від запаху в холодильнику . Його можна купити у відділі побутової хімії крупного супермаркету.
3
Набагато простіше запобігти появі запаху, ніж згодом від нього позбавлятися. Найчастіше, неприємний запах в холодильнику утворюється через зберігання в ньому зіпсованих продуктів. Тому регулярно перевіряйте вміст холодильника і вчасно викидайте підгнилі фрукти, запліснявілий сир, скислий суп і т.п.
4
Запах в холодильнику також може з'явитися через зберігання продуктів без упаковки. З часом різні запахи будуть накопичуватися і змішуватися, утворюючи далеко не найприємніший «букет». Щоб цього не сталося, перед приміщенням продуктів в холодильник кладіть їх поліетиленові пакети або пластикові контейнери. Особливо це стосується залишків готових страв і таких «пахучих» продуктів, як риба, м'ясо, копченості та сир.
5
Використовуйте поглиначі запаху для холодильника. Їх можна купити у великих магазинах, або виготовити самостійно. Найпростіший адсорбент - коробка звичайної питної соди. Відкрийте її і поставте в холодильник. Міняйте коробку раз в 2-3 місяці. Замість соди можна використовувати активоване вугілля або кірки цитрусових.
Корисна порада
Обов'язково мийте холодильник раз на місяць, навіть якщо не відчуваєте неприємного запаха.Во час миття холодильника ретельно протирайте гумову прокладку на двері. Вона теж накопичує неприємні запахі.После миття холодильника провітріть його протягом 2-3 годин.