Як в Word відключити виправлення.

В документі Microsoft Office Word під словом « виправлення » можуть матися на увазі дві функції. Автозаміна - якщо користувач вводить слово з помилками, програма самостійно виправляє його на правильний варіант. Виправлення при редагуванні - відстеження всіх змін, внесених в вихідний документ. Відключаються ці функції по-різному.
Інструкція
1
Автозаміна діє тоді, коли в настройках відзначений пункт «Автоматично виправляти орфографічні помилки». Варіант для заміни того слова, яке програма розпізнала як неправильне, міститься в спеціальному списку. З одного боку, дана функція зручна, але іноді трапляються збої: коректно введене слово розпізнається невірно.
2
Щоб виправити ситуацію, не обов'язково відключати функцію. Натисніть на кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна. Виберіть в нижній частині меню пункт «Параметри Word», відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому в розділ «Правопис». Натисніть на кнопку «Параметри автозаміни» в однойменній групі.
3
В додатково вікні, знайдіть у списку то слово (або слова), для яких режим автозаміни застосовувати не треба. Виділіть його за допомогою лівої кнопки миші та натисніть на кнопку «Видалити» в нижній частині вікна. Якщо ви все ж вирішили повністю відключити функцію автозаміни, зніміть маркер з поля «Автоматично виправляти орфографічні помилки» і збережіть внесені зміни.
4
У тому випадку якщо у вашому документі відображаються всі зміни, внесені вами або іншими користувачами в текст, слід звернутися до інструментів на панелі управління. Відкрийте вкладку «Рецензування» і прийміть всі виправлення , вже зроблені в документі. Для цього в розділі «Виправлення» натисніть на кнопку зі стрілкою під мініатюрою «Прийняти». В контекстному меню виберіть пункт «Застосувати всі зміни в документі».
5
Після цього відключіть режим виправлення . На тій же вкладці «Рецензування» в розділі «Відстеження» натисніть на кнопку-мініатюру «Виправлення». При включеному режимі вона підсвічена іншим кольором, в неактивному стані не відрізняється від інших кнопок-мініатюр на панелі інструментів. Збережіть документ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QyK9Pho8W-Q