Як у Word зробити шпаргалки.

Шпаргалка - невеликий листок з підказками. У наші дні не обов'язково писати шпаргалки від руки, все можна зробити в текстовому редакторі Microsoft Office Word. Головне - знати, якими інструментами користуватися.
Інструкція
1
Враховуючи те, що в шпаргалці будь-який вільний простір буде зайвим, відкривши документ Word, першим ділом відрегулюйте розмір полів. Для цього перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки» та натисніть на кнопку зі стрілкою під мініатюрою «Поля» в розділі «Параметри сторінки». У випадаючому меню виберіть пункт «Настроювані поля».
2
Відкриється нове діалогове вікно. На вкладці «Поля» в однойменній групі впишіть значення трохи більше «0» (наприклад, 0,4). Уникайте нульового значення, інакше частина тексту може опинитися поза області друку. Натисніть на кнопку ОК, щоб зберегти зміни.
3
Далі можна поступити декількома способами: або оформити кожну шпаргалку в окремій комірці таблиці, або розділити лист на колонки. Щоб намалювати таблицю, перейдіть на вкладку «Вставка». У розділі «Таблиці» натисніть на кнопку зі стрілкою під мініатюрою "Таблиця". За допомогою макета позначте потрібну кількість шпальт і рядків або ж створіть власну таблицю, клікнувши по пункту «Намалювати таблицю».
4
Якщо вам зручніше працювати з текстом в колонках, відкрийте вкладку «Розмітка сторінки». У розділі «Параметри сторінки» розгорніть контекстне меню інструменту «Колонки» і вкажіть потрібну вам кількість колонок на аркуші. Або ж виберіть пункт «Інші колонки», відкриється нове діалогове вікно, в якому ви зможете задати кількість колонок і відрегулювати проміжок між ними.
5
Введіть потрібний текст і змініть його розмір. Щоб зменшити розмір букв, виділіть потрібний фрагмент тексту, відкрийте вкладку «Главная», в розділі «Шрифт» за допомогою списку в полі «Розмір шрифту» встановіть потрібне значення. Поекспериментуйте з різними значеннями. Шрифт повинен бути дрібним, але, одночасно, він повинен легко читатися.
6
Підкоригує текст, зрушивши після редагування документа, та надішліть його на друк. Також зробити шпаргалку можна й іншим шляхом: задати потрібні параметри друку, не змінюючи при цьому розмір шрифту і не розділяючи сторінку на колонки.
7
В меню «Файл» виберіть пункт «Друк». Відкриється діалогове вікно. У групі «Масштаб» розгорніть меню «Число сторінок на аркуші» і виберіть потрібну кількість - 2,4,6,8 або 16. Надішліть документ на друк.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EjkHl6uWLG8
Від сесії до сесії живуть студенти весело, і це чиста правда. Зате коли справа доходить до заліків та іспитів, веселощі змінюється жахом: «Як вивчити все це за одну ніч?» Без вчення, звичайно, не обійтися. Але полегшити собі життя можна.
Інструкція
1
Спосіб перший. Древній.Для реалізації задуманого вам знадобляться багато паперу, ручка, ножиці, підручник і чиясь зошит з лекціями по предмету (якщо своя абсолютно порожня) .Ізготовленіе таких шпаргалок дуже просте заняття, хоча й трудомістке: на маленькі папірці виписати номери питань (або самі питання) і тезисно інформацію по нім.Плюси: під час переписування в голові залишається хоч щось, листи можна розподілити за носкам і карманам.Мінуси: дуже довгий і копітка заняття - ночі може не вистачити, немає гарантії, що номери питань в квитках будуть збігатися з вашими, викладач теж робив такі шпаргалки - знає, чого можна чекати.
2
Спосіб другий. Стародавній модернізірованний.Еслі писати шпаргалки зовсім не хочеться, можна подбати про це заздалегідь: расчертить зошитів листи на кілька квадратів і записувати лекції відразу у вигляді шпаргалок. Перед іспитом залишиться тільки розрізати "багатство" і при необхідності воспользоваться.Плюси: не потрібно переписувати все двічі, можна швидко привести "заготовку" в потрібний від.Мінуси: головна умова успіху такої шпаргалки - особиста присутність на лекціях (жахливий почерк сусіда на іспиті розібрати навряд чи вийде), викладач теж так робив (дивіться спосіб перший).
3
Спосіб третій. Продвінутий.Современние мобільні телефони замінюють нам майже все: і телевізори, і комп'ютери, і книги ... Чому б не замінити ними ще й лекції? У великій аудиторії телефон з сенсорним екраном дуже легко прийняти за калькулятор - просто скористайтеся потрібної інформаціей.Правда, у такого способу є один істотний недолік - калькулятор, яким би справжнім він не був, абсолютно не знадобиться вам на іспиті з історії або іноземній літературі.
4
Спосіб четвертий. Очевідний.Вместо того, щоб питати у всіх, «як зробити шпаргалку», чи не простіше все вивчити? Знання зайвими не бувають.