Як повернути продавцеві неякісний товар. претензія за неякісним товаром зв'язковою.

При покупці неякісного товара споживач вправі звернутися до продавцеві з претензією. Для цього потрібно керуватися законом «Про захист прав споживачів». До претензії додаються документи, що підтверджують факт оплати товара , гарантійний талон. Протягом 10 днів продавець зобов'язаний замінити продукцію на якісну або повернути гроші. У разі невиконання зобов'язань покупець звертається до суду.
Вам знадобиться
  • - неякісний товар;
  • - документи на товар;
  • - гарантійний талон;
  • - чек на оплату товару, експертизи;
  • - бланк претензії;
  • - федеральне законодавство;
  • - закон "Про захист прав споживачів";
  • - бланк позовної заяви.
Інструкція
1
При виявленні поломки або інших дефектів у товарі, купленому в магазині, ви вправі повернути неякісну продукцію. Але перед цим обов'язково ознайомтеся з законодавчими актами, в яких прописаний перелік товарів, які не підлягають поверненню. Це, наприклад, зубні щітки, мундштуки, косметичні вироби та інші.
2
Перед тим як перейти до оформлення документів для повернення товара , перевірте, чи правильно ви експлуатували непродовольчу продукцію. Правила експлуатації, як правило, прописуються в документації на товар. Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» ви вправі повернути продукцію, якщо вона не підійшла вам за кольором, фасоном і іншим органолептичними ознаками, протягом 14 днів з моменту здійснення покупки.
3
В інших випадках, тобто при виявленні поломки товара , повернути товар ви вправі протягом терміну гарантії, який, як правило, на продовольчу продукцію, становить від одного року до трьох років. У деяких магазинах пропонується купити додаткову гарантію, термін якої може бути один рік.
4
Складіть претензію. Адресуйте заяву директору магазину, підприємства. Вкажіть в «шапці» документа свої паспортні дані, включаючи адресу прописки, номер телефону. В тілі претензії впишіть дату покупки товара , повне найменування продукції. Напишіть число, місяць, рік виявлення поломки. Опишіть суть дефекту неякісного товара .
5
Далі напишіть, що ви бажаєте отримати в результаті розгляду претензії. Це може бути заміна товара на аналогічний або відшкодування вартості покупки. Прикладіть до претензії документ на продукцію, гарантійний талон, чек (касовий, товарний) і віднесіть продавцеві. На вашому екземплярі продавцем проставляється відмітка про прийняття документів.
6
Якщо продавець відмовляється приймати у вас неякісний товар, претензію, направте документацію поштою з повідомленням про вручення. Протягом 10 днів ваше вимога повинна бути повністю задоволено.
7
Врахуйте, що на технічно складні товари призначається експертиза, на яку відводиться до 45 днів. При перевірці обов'язково будьте присутніми. А якщо продавець відмовляється робити експертизу, проведіть перевірку самостійно. Візьміть чек на оплату експертизи, результати перевірки і принесіть продавцеві. Витрачені кошти мають бути відшкодовані магазином, де придбаний товар.
8
У разі відмови продавця приймати неякісний товар зверніться до суду із заявою. Прикладіть до позову товар, претензію, чеки на оплату товара , експертизи. В результаті судового розгляду продавця зобов'яжуть виплатити вам вартість продукції, експертизи, неустойки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g_tZGQloZj0
Основним нормативним актом, який регулює взаємовідносини покупця і продавця, є Федеральний Закон «Про захист прав споживача». Знання положень цього закону допоможе вам і в тому випадку, коли необхідно повернути справний товар , чому багато продавців активно пручаються.
Інструкція
1
Майте на увазі, що повернути в магазин справний і якісний товар непродовольчого призначення ви можете в будь-якому випадку, навіть якщо товар ставиться до тих, що виділені в окрему категорію - технічно складні вироби. Але, звичайно, приводом для його повернення не може стати «Я передумав» або «Товар мені перестав подобатися». Причиною, з якої ви повертаєте покупку, може стати те, що вона не підійшла вам за фасоном, кольором, формою, розмірами або комплектації.
2
Вирішити для себе питання остаточного придбання товар а належної якості ви зобов'язані протягом 14 днів, починаючи з дня, що слідує за днем покупки вироби. Пізніше, ніж через два календарні тижня, звертатися в магазин з приводу обміну або повернення вже не має сенсу. Тільки в тому випадку, коли останній день строку повернення припадає на неробочий день, термін може бути перенесений на перший за ним день роботи продавця.
3
Умовою, за яким ви можете вимагати повернення, є повне збереження товар ного вигляду виробу, наявність всіх фабричних ярликів і пломб, відсутність слідів експлуатації і наявність документа, який підтверджує, що даний товар придбаний у цього продавця. Ви не зможете повернути його, якщо під час транспортування з магазину або в магазин товар отримав пошкодження або був забруднений. Необов'язковим з умов, перерахованих вище, є тільки наявність документа про оплату. В разі його втрати до уваги можуть бути прийняті показання свідків, які підтвердять факт покупки.
4
Згідно п. 2 ст. 25 Закону, при дотриманні всіх умов ви маєте право на обмін немає підійшла вам покупки на товар аналогічної якості, вартості та призначення. Зажадати повернення сплаченої суми ви маєте право тільки в тому випадку, коли продавець не може запропонувати вам рівноцінний товар . При цьому відмовка про те, що товар надійде в магазин завтра або через кілька днів не є поважною причиною не вимагати повернення грошей. Заміна повинна бути здійснена в день звернення.
Зверніть увагу
Повернути справний товар ви не зможете в тому випадку, якщо він входить в «Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну».