Як вести себе з тещею. Як вести спільне життя з дівчиною.

Коли хлопець з дівчиною вирішують налагодити спільне життя, в сферу їх взаємовідносин залучаються і родичі з обох сторін, насамперед, їх батьки і матері. І не завжди тут все складається гладко. Невістки часто скаржаться на свекрух, а зяті - на своїх тещ. Але є чимало чудесних прикладів, коли старшому і молодшому поколінню вдається знайти компроміс і по-справжньому поріднитися.
Інструкція
1
Найпростіше налагодити хороші взаємини з тещею в тому випадку, якщо вона прагне до них сама, розуміючи, що її дочка і внуки можуть бути щасливі в тому будинку, де панує мир і повагу один до одного. І якщо ви підете їй назустріч в цьому бажанні, вона буде вам тільки вдячна, і ви завжди зможете розраховувати на її допомогу і підтримку.
2
Постарайтеся зрозуміти, що в основі всіх дій тещі найчастіше лежить любов до дочки і бажання зробити її щасливою. Уявіть собі, якби це була ваша мама. Скільки б вона не бурчала і що б не робила, ви все одно розумієте, що вона ваша, і ви її любите.
3
Завжди будьте готові її вислухати. Дайте зрозуміти людині, що ви завжди готові його підтримати і допомогти. Але при цьому, якщо вас про це не просять, не варто нав'язуватися, крім тих випадків, якщо від вас все-таки чекають допомоги, але не наважуються про це сказати.
4
Постарайтеся показувати себе з кращого боку і частіше робити для тещі що-небудь приємне. Це може розтопити серце будь-якої жінки.
5
Гірше, якщо ваша теща була налаштована проти вас ще до весілля. З упередженнями боротися найважче, т.к. негативні почуття не завжди піддаються логіці. Все ж спробуйте проаналізувати, що саме їй не подобається в вас, які з її очікувань ви не виправдали. Можливо, вам дійсно слід дещо змінити у своєму характері. Погляньте на себе критично з боку. Корисно в цьому випадку порадитися з дружиною. Вона напевно не хоче, щоб на її території велись запеклі бойові дії.
6
Якщо теща вам щось радить, ймовірно, вона хоче тільки добра. Навіть якщо ви з чимось не згодні, не поспішайте приймати в штики її слова. Добре обміркуйте пропозицію. Можливо, вона має рацію і коштує послідувати хорошому раді. А якщо ви залишилися при своїй думці, спробуйте спокійно її переконати. Розумні, аргументовані доводи мають велику силу. Крім того, якщо ви зумієте показати тещі, що ви звертаєте увагу на її слова і ставитеся до неї з повагою, ви помітите зміну в ваших стосунках.
7
Якщо ж ви зрозуміли, що тещу переконати неможливо, як і вас, не поспішайте їй грубити, просто вислухайте і не намагайтеся затівати даремні суперечки. В деяких випадках, щоб заспокоїти тещу, можна діяти через дружину. Вона завжди зможе довести вашу точку зору до свідомості тещі м'якше.
8
не дратувати по дрібницях, намагайтеся триматися спокійно і виважено, якщо якісь слова чи дії тещі вам претят. Пам'ятайте, що опускатися до рівня жіночих чвар чоловікові не личить.
9
Якщо ж всі ваші зусилля, спрямовані на встановлення мирних взаємовідносин з тещею , терплять крах, і вона намагається налаштувати дочка і дітей проти вас, поговоріть з нею про це безпосередньо. При цьому зберігайте спокій, але будьте тверді та сталі. Запропонуйте їй зберігати розсудливість хоча б заради дочки і ваших дітей. Завірте, що ви любите свою сім'ю і зробите все, щоб дружина і діти були щасливі, але для цього має бути світ.
10
Спробуйте просто поменше попадатися на очі своїй тещі, якщо бачите, що поки що не можете змінити її думку про себе. Подбайте про те, щоб придбати власне житло, де господарями будуть тільки члени вашої родини. Можливо, час і відстань все розставить на свої місця, і ви ще оціните один одного.
Візит до друзів чи родичів - чудовий шанс добре відпочити, зустріти всіх в одному місці, дізнатися останні новини про спільних знайомих і приятелів, навіть провести ділові переговори і, звичайно ж, смачно поїсти. Але не варто забувати, що навіть такий захід має певні правила, дотримання яких допоможе максимально комфортно провести час і не зіпсувати ні з ким відносин.
Інструкція
1
На отримане запрошення прийти в гості обов'язково необхідно дати відповідь. Зробити це можна особисто, по телефону або письмово. Коли в запрошенні точна дата не вказана, уточніть її. Якщо прийти не дозволяють важливі обставини, про це повідомте господарям і після вибачень поясніть причину.
2
Щоб не викликати нервозність у господарів і не затьмарювати настрій іншим гостям, намагайтеся приходити вчасно. На запізнення має право тільки почесний гість, проте воно не повинно перевищувати 15 хвилин. Якщо непередбачені обставини затримують вас, то обов'язково про це треба попередити господарів.
3
Ходити в гості прийнято з подарунками. Можна дарувати квіти, цукерки, пляшку вина чи шампанського. Увійшовши до будинку, можна ненадовго затриматися біля дзеркала - поправити краватку або макіяж, зачіску, привести в порядок одяг. Увійшовши до кімнати, де вже зібралися гості, спочатку привітайтеся з господарями, а тільки потім з іншими присутніми.
4
Якщо гостей багато, обмежтеся загальним поклоном, не прагнете привітати кожного. У разі, коли ви незнайомі з присутніми, то дочекайтеся, поки господарі вас представлять. Спочатку потрібно вітати дам по старшинству, а потім чоловіків. Буде чудово, якщо для кожного у вас знайдеться кілька люб'язних слів і привітна посмішка.
5
Не проявляйте поспіху, сідаючи за стіл, але і занадто повільним, не будьте, не затримуйте інших гостей. Важливо пам'ятати, що чоловіки в пристойному суспільстві не сідають, поки не сіли дами. Чоловік, який супроводжує до столу даму, повинен їй запропонувати праву руку.
6
Сідаючи, не потрібно стілець присувати до столу впритул, але і залишаючи надто далеко його, ви ризикуєте упустити собі на одяг якусь страву або столовий прилад. Ознаками поганого тону вважаються: - користування за столом косметикою і гребінцем; - під час обіду залишати своє місце без особливої потреби; - читати під час обіду; - розмовляти через сидячого рядом.-розмовляти по телефону.
7
В гостях не засиджуватися до такого часу, коли господарі починають мріяти, коли ж за вами, нарешті, закриється двері. Не забудьте після вечірки висловити господарям подяку за вечір.