Як поводитися у важких ситуаціях.

Часом людина сама є винуватцем тих бід, які трапляються з ним. Десь поспішив, не подумав, недогледів, поставився без належної частки уваги, проявив безвідповідальність ... Причин маса. Найпростіше звинуватити у всьому інших людей і набагато складніше впоратися з ними самостійно.
Інструкція
1
Для позитивного вирішення важкої ситуації потрібно «відчути» її. Якщо вам складно зібратися з думками, розслабтеся, намалюйте проблему та оцініть всю її складність. Визначте шляхи вирішення. Важливо, щоб ви розуміли з ким або чим боріться.
2
Зайві емоції тільки спровокують небажані процеси. Будьте спокійні. Пам'ятайте, що холодний розум, а не гаряче серце допоможе вам впоратися з проблемою. Поставтеся до неї з належним розумінням і розсудливістю.
3
не тікайте від труднощів, а боріться з ними. Якщо вам здається, що вони вирішаться самі собою, ви помиляєтеся. І через своєї бездіяльності ви лише ще більше заплутаєтеся. Постарайтеся зрозуміти, чого ви очікуєте і на що ви дійсно можете розраховувати у підсумку.
4
Будьте рішучіше. Чи не перекладайте свої проблеми на інших. Це теж не вихід із ситуації і може призвести до небажаних результатів: до поглиблення процесу або осуду і нерозуміння з боку оточуючих
5
Чи не голосити про те, що було б, якщо ви зробили б так, а не інакше. Не шукайте винних у своїх проблемах. Не нарікайте на життя і вічне невезіння. Пам'ятайте, все у ваших руках. Будьте впевнені в собі. Потрапляючи у важку ситуацію, ви напевно будете думати, що складніше і глобальніше її немає. Це далеко не так. Іноді чужі біди можуть послужити відмінним стимулом для подолання своїх.
6
Дійте цілеспрямовано. Не розтрачувати на дрібниці на непотрібну боротьбу. Оцініть свої сили і пропорційно їм дозвольте конфлікт. Якщо ви розумієте, що слабкі, не бійтеся попросити допомоги.
7
За вирішенні ситуації, зробіть висновок. Проаналізуйте причини, за якими виникла проблема, щоб у майбутньому не повторити своїх колишніх помилок. Але аналізувати теж треба вміти. Якщо ви у всьому будете звинувачувати тільки себе, це може похитнути вашу самооцінку. Ставтеся до своїх дій і можливостям об'єктивно.