Як бути завжди худий.

Багато жінок мріють схуднути. Для одних це бажання залишається недосяжним, у інших - збувається. Зберегти досягнутий результат - теж складна задача, з якою справляється лише невелика частина схудлих. Щоб бути завжди худий, скористайтеся порадами психологів і дієтологів.
Інструкція
1
Уявляйте себе тільки в стрункому вигляді. Особливо, якщо вам захочеться з'їсти щось жирне або солодке. Закрийте очі і уявіть, як чудово ви виглядаєте в бікіні. Зафіксуйте це видовище і повертайтеся до нього кожного разу, коли захочеться чогось забороненого.
2
На обід їжте суп. Це поживна і корисна страва, яке надовго зберігає відчуття ситості. Природно, намагайтеся віддавати перевагу низькокалорійним супів - томатному, морковному, гарбузовому або супу з селери.
3
Заведіть щоденник, в який записуйте все з'їдене за день. Проаналізуйте записи за кілька днів. Якщо виявиться, що ви заїдає смуток або перекушуєте з нудьги, замініть це заняття прослуховуванням улюбленої музики, теплою ванною і телефонною розмовою з близькою людиною.
4
Більше гуляйте. У прохолодний час року організму може не вистачати світла, через що псується настрій. Однак навіть в похмурий зимовий день вуличного світла вистачить, щоб підвищити рівень серотоніну і подарувати відчуття щастя. Крім того, під час прогулянки ви витратите небагато калорій.
5
Вживайте продукти з «хорошими» вуглеводами. До них відносяться вироби з цільного зерна, хліб з борошна грубого помелу і т.д. Вуглеводи необхідні для правильного обміну речовин і вироблення серотоніну.
6
Знайдіть собі хобі. Вечорами перед телевізором так і тягне з'їсти з чаєм печиво або цукерку. А де одна - там і ціла вазочка. Але якщо ваші руки будуть зайняті вишиванням або в'язанням, цього не станеться.
7
Готуйте свої улюблені страви по-новому. Замість білої муки використовуйте борошно грубого помелу, замість свинини беріть яловичину і т.д. Додавайте в блюда більше перцю. Ця приправа зігріває, що дуже актуально взимку, коли хочеться їсти більше через холод, і добре спалює жирові відкладення.
8
Намагайтеся висипатися. Хронічне недосипання ввергає організм у стан стресу, він починає вимагати більше їжі.
9
Займайтеся коханням. 20 хвилин сексу спалюють 140 калорій і вивільняють велику кількість ендорфінів - гормонів щастя.