Як поводитися в інституті.

Отримання вищої освіти передбачає собою не тільки старанну навчання, але і гідну поведінку в стінах університету. Воно складається з декількох необхідних правил, яких потрібно дотримуватись студентам.
Інструкція
1
Одягайтеся відповідно обстановці. У вищому навчальному закладі, куди люди приходять за знаннями, потрібно дотримуватися певні рамки у виборі нарядів. Відмовтеся від відвертих вирізів, коротких спідниць, шортів та прозорою одягу. Вибирайте спокійні тони, дотримуйтеся суворого стилю.
2
Поважайте викладачів. Правильною поведінкою буде хороше ставлення до ваших наставників. Вітайтеся з ними, зустрічаючись в коридорах, розмовляйте шанобливо, не проявляйте негативних емоцій.
3
Відмовтеся від нецензурної лексики, грубих виразів і підвищених тонів. Ваше спілкування з однокурсниками прямо впливає на відносини з керівництвом факультету. Намагайтеся залишити за стінами інституту невідповідні для нього вирази, спілкуйтеся спокійно, використовуючи нормативну лексику.
4
Будьте доброзичливі. Для того щоб підтримувати з друзями по університету нормальні відносини, намагайтеся ставитися до всіх з добротою, посміхайтеся і не сваріться з однокурсниками. Завжди пам'ятайте, що ці люди, можливо, в майбутньому можуть допомогти вам як в роботі, так і в особистому житті.
5
Поводьтеся природно. Будьте собою, не намагайтеся стати іншою людиною, приміряючи ролі тих, ким ви не є. Така поведінка допоможе вам знайти справжніх друзів за студентські роки.
6
Будьте товариські. Замкнуті люди згадують студентські роки з нелюбов'ю. Для того щоб цього не сталося з вами, побільше розмовляйте з одногрупниками, хлопцями з інших груп і курсів, жартуєте і діліться лекціями - просте людське спілкування скрасить навчання і допоможе дістатися до випускного курсу без особливих проблем.
Корисна порада
Чи не пропускайте заняття і намагайтеся домагатися гарних оцінок у заліковій книжці. Результати вашого навчання за семестр, відображені в заліковці, будуть впливати на відносини з батьками, викладачами та іншими студентами.
Коли предмет цікавий, відносини з викладачем складаються самі собою. Що робити, якщо дисципліна не викликає ентузіазму, але потрібні хороші оцінки?
Інструкція
1
Чим конкретніше ви знаєте вимоги викладача, тим простіше їм відповідати. Одні педагоги цінують усні відповіді на семінарах, для інших важливіше письмові роботи, треті вимагають максимальної віддачі під час заліку (іспиту). Сфера наукових інтересів, реакція на додаткові питання, особисті уподобання, хобі викладача - все це може виявитися корисним для вас, збирайте всю доступну інформацію.
2
Лекція, семінар або практична робота - на будь-якому занятті звертайте увагу, за що ставить високі оцінки, що цінує і чого не допускає ваш викладач. В одному випадку плюсом може бути ініціативність студента, спроби знайти нове рішення, конструктивний діалог. На іншому предметі, навпаки, не заохочуються відступи від лекції й підручника, не схвалюються репліки з місця.
3
Активно користуйтеся додатковими матеріалами (книгами, наукової періодикою) і використовуйте це у навчанні. Не обов'язково читати багато книг поза програмою. Детально вивчіть главу, присвячену темі семінару. Тоді ви легко поставите уточнююче запитання викладачеві, доповніть чужий відповідь, зробите зауваження з місця або цінну виноску в письмовій роботі. Чим краще ви розбираєтеся в питанні, тим імовірніше, що викладач оцінить і запам'ятає це.
4
Не витрачайте час на сперечання через занижену, на ваш погляд, оцінки. Не тисніть на жалість, пояснюючи складну ситуацію будинку (на роботі і т.д.), якщо ви не встигли вчасно здати контрольну роботу або вивчити тему. Краще відразу домовтеся, як і коли можна виправити погану оцінку. Викладач може не запам'ятати ваше прізвище, але зверне увагу на те, що вас хвилює успішність і ви готові виправляти свої помилки. Користуйтесь тим, що це рідкість серед сучасних студентів.
5
Утримуйтеся від міркувань, наскільки взагалі потрібен цей предмет (наприклад, навіщо історія хірурга?). Скоріше, це обернеться проти вас, ніж ви переконаєте викладача.
6
Якщо ви виявите, що викладач ваш родич, друг сім'ї - не варто це відразу афішувати. Ви можете, по-перше, налаштувати проти себе однокурсників. По-друге, поставити викладача в незручне становище. Якщо педагог про це заговорить першим, підтримайте тему.
7
Зіткнувшись з викладачем поза навчанням, поводьтеся чемно, коректно, незалежно від інтересу до предмета і вашої успішності. Досить привітатися, не ставте питання про самопочуття, погоди, настрої і т.д. Не потрібно питати про результати іспиту, оцінках, заліку та інших навчальних моментах. Коли викладач захоче поговорити з вами на ці теми, він зробить це сам.