Як почистити норкову шубу в домашніх умовах. Як правильно чистити норкову шубу.

  •  Що робити, якщо забруднилася норкова шуба? Найлегший вихід - віддати її в хімчистку, хоча ця послуга досить дорого коштує. Саме тому багато жінок віддають перевагу чистити норку самостійно. Існує декілька способів чищення хутра в домашніх умовах.
  •  Норкову шубу можна очистити за допомогою досить нехитрого в приготуванні розчину. Візьміть 50 мл теплої води, капніть в неї 2 краплі нашатирного спирту і 1 краплю будь-якого рідкого миючого засобу. Ретельно перемішайте отриманий розчин. Потім акуратно нанесіть на кожевую тканину вироби, щоб перевірити, чи можна його чистити таким чином. Злегка розтягніть кожевую тканина: якщо вона не рветься, можна чистити всю шубу. Нанесіть рідина на марлевий або ватяний тампон і протріть хутро по напряму проти ворсу.
  •  Якщо ваша шуба з білої норки, то почистити її можна за допомогою звичайного картопляного крохмалю. Густо посипте річ крохмалем, потім змішайте пральний порошок з теплою водою, налийте суміш в пульверизатор і обприскати хутро. Акуратно розподіліть по поверхні масу, а коли вона висохне, почистіть шубу щіточкою і просушіть.
  •  Якщо на хутряному виробі з'явилися плями від жиру або поту, їх теж можна видалити. Візьміть 0,5 л теплої води, капніть туди 1 чайну ложку нашатирного спирту і додайте 3 чайні ложки солі. Все ретельно змішайте і, завдавши склад на ганчірочку, обережно потріть плями. Вони повинні зникнути.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/f3fAQnYWfok
Будь-яка жінка, купуючи норкову шубу, мріє відносити її як мінімум років 10. Але, на жаль, кожна річ має властивість бруднитися і втрачати свій первинний блиск. Щоб норкова шуба завжди виглядала, як нова, необхідно знати, як правильно її почистити.
Інструкція
1
Щоб відновити первісний блиск норкової шуби, візьміть змочену в бензині тканину та протріть шубу за напрямом довгого ворсу. Потім, повісьте на свіже повітря, доти, поки запах бензину до кінця не вивітритися.
2
Щоб почистити норкову шубу, візьміть 1 столову ложку звичайного шампуню для волосся і розведіть в 1 склянці води. Даним розчином обробіть забруднені ділянки і дайте висохнути.
3
Щоб очистити норкову шубу від сильних забруднень, візьміть металеву щітку і потріть хутро. Потім, зробіть розчин з 1 ст. л. горілки, 1 ст. л. води і 1 краплі оцту. Цим розчином змастіть очищені місця шуби. Дайте висохнути.
Корисна порада
Хутро норкової шуби дуже погано піддається очищенню, тому, якщо ви зважилися на таку покупку, намагайтеся її менше бруднити.