Як відпочити з дитиною на весняні канікули.

Весняні канікули тривають всього десять днів, але діти чекають їх з не меншим бажанням і нетерпінням, ніж літні. Що й не дивно, адже позаду у них - найскладніша і тривала навчальна чверть. Тому якщо у вас з'явилася можливість відпочити разом з дитиною, постарайтеся організувати довгоочікуваний відпочинок так, щоб цей час збереглося в його і вашій пам'яті, як щось незвичайне, як диво чи казка.
Інструкція
1
Придумуючи розваги для дитини, спробуйте виходити з спільних інтересів. Не варто йому нав'язувати вашу точку зору на відпочинок. Ви краще за всіх знаєте (або, принаймні, повинні знати), що його цікавить і чим він захоплюється. Іноді цього достатньо, щоб зрозуміти, який вид відпочинку йому запропонувати.
2
Вам з дитиною подобаються швидкість і автогонки? Шукайте змагання і місце, де йому дозволять побути за кермом. Захоплюєтеся історією? Знайдіть якісь загадкові і містичні руїни, де «лежить» клад і де можна дати волю фантазії в його пошуках. Подобаються коні? Немає нічого простіше - вирушайте в манеж. Це дуже корисно для здоров'я дитини, заряджає позитивними емоціями і лікує нервову систему. Якщо кінна прогулянка вашому чаду сподобається, домовтеся з хорошим тренером, щоб він навчив його впевнено триматися в сідлі.
3
Звичайно, керуватися лише інтересами дитини, можливо не завжди. Багато дітей, наприклад, мріють, щоб під час канікул їх просто залишили в спокої, дали можливість міцно всістися за комп'ютером і поринути з головою в ігровий світ. Якщо ви хочете відпочити від дитини, це буде ідеальним виходом. Але якщо ваша мета - зміцнити його здоров'я і трохи розширити її кругозір, шукайте інші варіанти відпочинку. Якщо ви теж фанат ігор, можна організувати поїздку на яку-небудь міжнародну виставку ігрових «наворотів», які не так вже рідко проводяться. Або пошукати, чи немає в цей час десь зустрічі ігрових фанатів. Для них теж часто організовуються різні заходи, турніри, вручаються призи і т.д.
4
Якщо ж не бачите «фанатичного» блиску в очах вашої дитини при згадці якого-небудь роду заняття, спробуйте зацікавити його поїздкою за кордон. Познайомтеся з різними пропозиціями туроператорів. Багато з них мають варіанти, в яких поєднуються дитячі розваги, пізнавальні екскурсії та відпочинок безпосередньо для батьків. Поки досвідчений гід буде водити вашої дитини по атракціонів, ви цілком зможете відвідувати ті заклади, які цікаві особисто вам.
5
Навряд чи варто в цей час їздити в ті країни, де клімат дуже відрізняється від нашого - весняні канікули занадто короткі для того, щоб розраховувати на акліматизацію. Зверніть увагу на європейські країни. Навесні у багатьох з них проходять різні свята, фестивалі і шоу. Наприклад, у Голландії можна побувати на квітковому фестивалі, де, крім троянд, орхідей, гвоздик та інших квітів в цей час року розцвітають сім мільйонів тюльпанів.
6
Ну а хлопчиків напевно можуть зацікавити парад воїнів і гладіаторські бої, які влаштовуються в Римі. Дітям, захопленим історією та культурою, непогано запропонувати поїздку в Афіни, де проходять карнавали з танцями та театральними виставами.
7
Якщо у вашій родині люблять і цінують живу природу, поїдьте Берлінський зоопарк - один з найбільших і найбагатших у світі за кількістю представлених там видів тварин. Не тільки дитини, але і вас приведе в захват і поїздка в Париж. Там є найбільший в Європі водний центр з неймовірною кількістю атракціонів і розваг. А також казковий Діснейленд, який люди відвідують частіше, ніж Лувр або Ейфелеву вежу.
8
Якщо у вас немає можливості поїхати за кордон, цікаві розваги можна пошукати і в рідній країні. Зоопарки, дельфінарії, аквапарки, виставки і музеї існують у багатьох містах. Найголовніше, щоб це було цікаво не тільки вам, оскільки якщо дитині це нецікаво, ваші зусилля будуть марними, і замість захвату в його очах ви побачите тільки нудьгу.
9
Вільний час можна цікаво провести і вдома. Дуже добре, якщо у ваших друзів теж є діти. Запросіть їх у гості. Разом з дитиною приготуйте для них частування та подарунки. Купуйте купу різних невеликих сувенірів-призів і організуйте для дітвори, наприклад, захоплюючі квести. Виконав завдання - отримав подарунок. Можна влаштувати традиційні змагання на влучність, швидкість, спритність і т.п. Якщо ви все добре продумати, відпочинок вийде на славу.
10
Важливо, щоб ви спільний з дитиною відпочинок теж не сприймали, як нудну обов'язок. По-перше, для вас теж корисно іноді побути дитиною і розважитися, а, по-друге, якщо ви все з толком організуєте, у вас знайдеться маса часу і можливостей, щоб, поки дитина відпочиває по-дитячому , придумати «доросле» заняття для себе особисто.