Як включити функцію пошук.

C допомогою функції « Пошук » користувач може швидко знайти на локальних дисках комп'ютера і знімних носіях інформації потрібні йому файли і папки. Зазвичай проблем з викликом пошуковика не виникає. Якщо ж ви зіткнулися з труднощами, необхідно задати правильні настройки для елементів системи.
Інструкція
1
Команда « Пошук » викликається через меню «Пуск». Якщо ви не можете знайти її, можна поступити декількома способами: або викликати команду через елемент «Мій комп'ютер», або налаштувати її відображення в меню «Пуск».
2
У першому випадку клікніть по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню «Пуск» правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть команду «Знайти», якшо по ній лівою кнопкою миші. Відкриється вікно пошуку.
3
Для налаштування відображення команди в меню «Пуск» натисніть клавішу Windows або кнопку «Пуск», виберіть у меню пункт «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» клацніть лівою кнопкою миші по значку «Властивості панелі завдань і меню" Пуск "».
4
Альтернативний варіант: клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному від іконок місці на панелі завдань. В контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Меню" Пуск "».
5
Натисніть на кнопку «Налаштувати» навпроти поля «Меню" Пуск "», відкриється нове вікно. Зробіть в ньому активної вкладку «Додатково». В групі «Елементи меню" Пуск "» за допомогою коліщатка миші або смуги прокрутки опускайтеся за списком вниз, поки не знайдете пункт « Пошук ».
6
Встановіть маркер в поле « Пошук » і натисніть на кнопку ОК, додаткове вікно закриється автоматично. У вікні властивостей панелі задач застосуєте нові налаштування і закрийте його кнопкою ОК або значком [x].
7
Функція пошуку передбачена в папках. Якщо ви не бачите у вікні відкритої папки потрібної кнопки, в меню «Вид» виберіть пункт «Панелі інструментів» і відзначте маркером підпункт «Звичайні кнопки».
8
Інший спосіб: клікніть правою кнопкою миші по панелі інструментів і відзначте в контекстному меню пункт «Звичайні кнопки», клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. Щоб приступити до пошуку, клікніть по мініатюрі в вигляді лупи.