Як назвати пральню.

Послуги пралень завжди асоціюються з пранням, з чистою білизною. Тому при постановці питання, як назвати пральню , слід виходити з цих асоціацій. Для цього достатньо закликати на допомогу свій словниковий запас - там напевно знайдеться кілька десятків таких слів. А далі підключайте фантазію і - назва швидко придумається.
Інструкція
1
Запишіть кілька слів, які одразу прийдуть вам в голову, ледве ви вимовите про себе або вголос слово «чистота». Можливо, у вас вийде такий перелік: блиск, лоск, бриз, свіжість, комфорт, веселка, роса ... Чим не готові назви для пральні?
2
Занадто просто? Ускладните задачу. Напружте мізки. Відштовхуючись від уже наявних у вас слів, ви напевно згадайте таке: розкіш чистоти, преображення, мир чистоти, планета чистоти, чисто плюс (чисто +), чистюля і т.п. Уже є що обговорити і з чого вибрати.
3
Ви можете піти і по більш легкому шляху. Не мудруючи лукаво, назвіть пральню своїм іменем (якщо це ви організуєте бізнес) або когось із близьких і приємних вам людей (звичайно, воно має бути звучним і красивим). Назва може вийти вельми привабливим: Олена, Ольга, Дарина, Сніжана, Аліна, Альфия, Діана і т.д. Можете підшукати красиві іноземні імена, при цьому на вивісці пральні можна використовувати як російське їх написання, так і оригінальне. Бетсі (Betsy), Лілі (li>
4
Якщо ви хочете, щоб над вашою пральні неодмінно красувалася вивіска англійською мовою, озбройтеся російсько-англійським словником і поглибитеся в пошуки відповідних, на ваш погляд, слів. Ви відшукайте, наприклад, красиве і легкотравне для російського вуха слово Laundry, що англійською і означає, власне, пральню . З тим же успіхом ви знайдете такі слова, як: purity (чистота), Cinderella (Попелюшка), lily (лілія), clean world (чистий світ). Потенційних назв для пральні в словнику - маса.
5
Якщо ваша пральня розташована в мікрорайоні або на вулиці з красивою назвою, то проблема з вигадуванням зникає сама собою. Наприклад, ви влаштувалися в мікрорайоні «Червоні вітрила» або «Жемчужина», так чому б не дати таку назву і вашої пральні? Або ви перебуваєте на вулиці Сонячній, Бурштинової, Імператорської, Тріумфальної, Ялтинська, Дружби ... Назва напрошується само собою. До того ж, клієнти будуть добре орієнтуватися: «Як де знаходиться пральня« Тріумф »(« Тріумфальна »)? Звичайно, на Тріумфальній вулиці! ».
Корисна порада
Перш ніж почати придумувати назву для пральні, вивчіть - підприємства з якими найменуваннями вже працюють у вашому місті, мікрорайоні. Бійтеся повторень.