Як вибрати сонцезахисний крем.

Красивий і рівний загар виглядає дуже добре. Але якщо, загоряючи на сонці, не вжити запобіжних заходів, ймовірність отримати опік дуже висока. До того ж незахищена від ультрафіолету шкіра швидше старіє, і можуть виникнути злоякісні утворення. Тому навіть смагляві люди повинні користуватися сонцезахисними кремами .
Інструкція
1
Купуйте крем, масло або емульсію для засмаги. Консистенцію виберіть, відштовхуючись від власних уподобань. Але спрей більш зручний тим, що наноситься швидше. Засіб утворює на шкірі невидиму захисну плівку, яка є надійною перешкодою від небезпечного випромінювання і послаблює шкідливий вплив сонячних променів.
2
Сонцезахисні креми захищають ваше тіло від опіків. Але для обличчя купите окреме засіб, так як шкіра на ньому набагато ніжніше і чутливіше. Такий крем наситить її вітамінами, пом'якшить її і тонізує. У сильну спеку наносите такий засіб не тільки на пляжі, але й під макіяж перед кожним виходом на вулицю.
3
Сонцезахисні креми є змиваються і водостійкі. Останні використовуйте для тривалого захисту, і під час купання. Завдяки такому засобу вам не доведеться наносити його на шкіру кожен раз після занурення у воду. Цей крем потрібно лише відновлювати через 2 години.
4
З'ясуйте, до якого фототипу відноситься ваша шкіра. Перший - це люди з рудим волоссям, білою шкірою і світлими очима. Вони частіше за інших піддаються сонячних опіків. Якщо ви ставитеся до цього фототипу, купуйте крем з SPF (індекс захисту) 50+. Цей засіб підійде і для другого фототипу (світловолосі, білошкірі люди з блакитними очима).
5
Третій фототип - це люди зі смаглявою шкірою, темним волоссям і сірими очима. Якщо ви підпадаєте під даний опис, вам потрібен сонцезахисний крем з фактором захисту 20-30 одиниць. Це стосується і четвертого фототипу (ті ж критерії, тільки карі очі).
6
До 5 фототипу належать люди з дуже смаглявою шкірою, майже чорним волоссям і темно-карими очима. Якщо ви належите до їх числа, вам потрібен крем з SPF 15+. Представники шостого фототипу (чорна шкіра, волосся і очі) можуть обійтися без сонцезахисного крему, оскільки у них дуже багато меланіну, який природним шляхом оберігає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання.