Як скласти солдатський трикутник. лист-трикутник Як скласти.

Минув той воєнний час, коли вміння складати листи по-солдатському трикутником було актуальним. Навіть діти дошкільного віку, граючи «в комісарів і фашистів», складали листи газетного паперу зразок такого листа і «відправляли» його на фронт батькам. У роки чеченських воєн наші бійці іноді вимушено вдавалися до того ж способу складання листів солдатським трикутником .
Вам знадобиться
  • Прямокутний аркуш паперу зі звичайної шкільної зошити або аркуш формату А4.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу, на якому збираєтеся написати листа. При цьому лист повинен бути прямокутним, а не квадратним, так як квадрат неможливо скласти солдатським трикутником і правильно закріпити для того, щоб лист не розвалилося.
2
Пишіть лист тільки на одній стороні аркуша паперу для того, щоб було місце для подальшого написання адрес. Або складіть листок заздалегідь і позначте ті частини його поверхні, які можна списати текстом.
3
Складіть прямокутник листи, притягнувши вниз-вліво спочатку правий верхній кут так, щоб верхній горизонтальний край паперу рівно ліг на лівий вертикальний край листа. Повинен вийти чотирикутник з гострим кутом зверху.
4
Притягніть верхній гострий кут вийшла фігури з паперу вправо-вниз. Вийде щось, що нагадує своїми контурами дитячий будиночок з величезною дахом і крихітної житловою частиною. Якщо в отриманому п'ятикутнику ви побачили щось подібне, то ви все зробили правильно і слід виконати тільки одне останню дію по складанню листа.
5
Заправте ту частину складеного листа, яка нагадує «житлову частину» «будиночка» в проміжок між які перебувають зверху складками листи так, щоб вийшов трикутник. Для того, щоб кінець листа легко заправився в трикутник підігніть куточки загинається часті.Правільно складений солдатський конверт не розпадається при перевертанні, тим більше при подальшій його транспортуванні.
6
Напишіть адресу одержувача і відправника на одній (лицьовій) стороні солдатського трикутника. Іншу сторону традиційно відставте чистої: під час Великої Вітчизняної війни на незаповненою чистій стороні листи писали додаткові адреси в разі вибуття одержувача (в іншу частину, госпіталь тощо). Марка на такі конверти теж не наклеювалася.