Як підписати листівку на англійській мові. Посткроссинг оригінально підписати листівку.

Одне з найпопулярніших міжнародних хобі на сьогоднішній день - Посткроссинг (postcrossing), або обмін паперовими поштовими листівками між жителями різних країн. Щоб стати учасником цього веселого і цікавого руху, достатньо зареєструватися на офіційному сайті Посткроссинг, отримати перші п'ять випадкових адрес і підписати для одержувачів листівки англійською мові .
Інструкція
1
Визначте, про що ви хочете написати. Загальноприйняті правила Посткроссинг свідчать, що слід представитися, розповісти в кількох рядках про свою країну або тому її куточку, де ви живете. Можна згадати про місцеві особливості (наприклад, про аномально холодної погоди, якщо ви житель північного району). В кінці не забудьте традиційне побажання: Happy Postcrossing, що в перекладі на російську означає: «Щасливого (веселого) Посткроссинг!»
2
Прочитайте інформацію на сторінці того адресата, який вам випав за випадковим генератору на сайті Посткроссинг. Як правило, в графі відомостей про себе просткроссери пишуть, що б вони хотіли бачити на звороті листівки. Іноді зустрічаються незвичайні прохання: наприклад, написати, чи є у вашому місті «Макдональдс», або черкнути кілька слів на вашому рідному мові . Навіть якщо ніяких особливих побажань в профілі вашого респондента не вказано, все одно напишіть на листівці хоч щось.
3
Якщо в англійському мові , який за замовчуванням вважається основним для посткроссера, ви не сильні, спочатку складіть на листочку текст російською. Потім переведіть його за допомогою будь-якого онлайн-перекладача. А для впевненості, щоб не потрапити в дурне становище, покажіть результат людині, що говорить по-англійськи. Намагайтеся складати короткі фрази, врахуйте, що на стандартній для Посткроссинг поштовій листівці не так багато місця.
4
Підписуйте листівку розбірливо, в ідеалі - друкованими літерами. Пам'ятайте, що для більшості учасників Посткроссинг, як і для вас, англійська мова не є рідною, тому намагайтеся не допускати в словах помилок і помарок. Внизу листівки напишіть своє ім'я (латиницею), при бажанні поставте дату і не забудьте вказати ідентифікаційний номер, який буде надіслано вам разом з адресою респондента.