Як прикрасити кафе до весілля. Як прикрасити кафе на день народження.

Підготовка до весіллі - це приємні клопоти. На ваші плечі ляже безліч турбот, і часу на підготовку буде катастрофічно не вистачати. В останні дні перед торжеством вам належить красиво прикрасити банкетний зал. Як же зробити його затишним і святковим?
Вам знадобиться
  • -повітряні кулі;
  • -ватман;
  • -квіти.
Інструкція
1
На етапі вибору приміщення для весілля складіть список кафе і ресторанів, які підходять для проведення вашого торжества. Уточніть їх місце розташування, наявність парковки та інші нюанси. Після того як остаточно визначитеся з приміщенням, дізнайтеся у персоналу, коли можна прикрашати зал. Якщо бюджет дозволяє, запросіть професійного дизайнера.
2
В питанні прикраси приміщення для весілля в першу чергу відштовхуватися від самого зовнішнього вигляду і розміру місця. Якщо це невеликий ресторан або кафе, то не переборщіть з прикрасами. Причепурили стіни і вікна парою композицій з куль і квітів, а також драпіруванням. Інтер'єр доповніть квітами, які вручать гості. Цього буде цілком достатньо.
3
Якщо ж торжество відбудеться в величезному банкетному залі або великій їдальні і кількість запрошених перевалило за сто чоловік, поставтеся до прикраси приміщення з усією серйозністю. По-перше, організуйте центр інтер'єру. Це може бути стіл молодят з весільним тортом, льодової скульптурою, фонтаном з шоколаду або іншим подібним спорудженням. Доповніть весільний декор квітковими композиціями, кулями, свічками і тканинної драпіруванням.
4
Прикрасьте зал серцями з повітряних куль або зв'яжіть їх у довгі гірлянди в декілька рядів і підвісьте під стелею. Закріпіть їх за допомогою капронової нитки.
5
Зробіть гірлянди з квітів, живих гілок берези, липи, клена, ялини, сосни, осіннього листя. Розвісьте по залу різнокольорові прапорці, розмістивши їх на стінах хрестоподібно.
6
Над столом молодят закріпіть напис «Рада так любов». Зробіть її за допомогою ватману. Виріжте з нього букви великого розміру, розфарбуйте їх в різні кольори і прикріпіть до стіни скотчем або шпильками. Прикрасьте стіл гербаріями, квітами і композиціями з листя.
Корисна порада
Всі вищеописані рішення підходять для класичної весілля. Якщо ж ви запланували тематичне торжество, наприклад ретро-вечірку або казковий сюжет, тоді зробіть інтер'єр відповідно задуманої ідеї.