Як в Фотошопі виділити зображення.

При роботі з зображеннями в графічному редакторі Adobe Photoshop неможливо обійтися без виділення всього зображення або його окремих фрагментів. Для реалізації цієї операції в програмі є цілий набір інструментів, поділених на декілька груп. Користування ними особливої складності не представляє, але вимагає деякої практики.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Якщо в якому-небудь шарі потрібно виділити всі зображення на висоту і ширину документа, то спочатку клікніть по рядку цього Лейере в панелі шарів. Відображення панелі може бути відключене - натисніть клавішу F7 або виберіть в розділі меню «Вікно» пункт «Шари», щоб цей елемент відобразився в інтерфейсі Photoshop. Виділивши потрібний рядок, натисніть сполучення клавіш Ctrl + A або пунктом «Все» в розділі меню «Виділення». По краях зображення з'явиться анімована пунктирна рамка, показує межі виділеного фрагмента. Якщо після цього на панелі шарів перейти на інший рядок, виділеним виявиться вміст іншого шару.
2
В першому кроці описаний єдиний спосіб, який не вимагає що-небудь вибирати на панелі інструментів. А для виділення, наприклад, прямокутного фрагмента зображення вам треба спочатку клікнути другу за рахунком іконку на цій панелі - «Прямокутна область» - або натиснути клавішу з літерою M. Потім за допомогою покажчика миші задайте потрібну прямокутну область на зображенні.
3
Миша використовується і для вказівки овального або ідеально круглого виділення на зображенні. Щоб переключити інструмент з прямокутного формату на овальний, натисніть його іконку на панелі інструментів лівою кнопкою і потримайте до появи меню з чотирьох рядків. Виберіть пункт «Інструмент" овальна область "», а потім дійте як в попередньому кроці.
4
Для виділення фрагмента зображення довільної форми використовуйте інструмент «Ласо» - це наступна (третя) піктограма на панелі. Замість клацання по ній можна натиснути клавішу L. Потрібну замкнуту область виділення намалюйте покажчиком миші. У цього інструменту є дві варіації, одна з яких - «Прямолінійне ласо» - дозволяє виділяти складні багатокутники, а інша - «Магнітне ласо» - дуже корисна при виділенні однаково пофарбованих ділянок зображення. Вибрати один з цих варіантів можна так само, як і в попередньому кроці - при натисканні та утриманні лівої кнопки на іконці інструменту з'являється меню зі списком.
5
Інструменти четвертої кнопки - «Чарівна паличка» і «Швидке виділення» - призначені для роботи з фрагментами зображення, що мають однакову забарвлення і колірну насиченість. По дії вони схожі з «магнітним ласо», але при використанні цих інструментів від вас вимагається лише вказати одну точку-зразок, клікнувши її покажчиком миші. Після цього Photoshop на свій розсуд виділить всю ділянку точок, схожих зі зразком. Використовуйте для включення цього інструменту клавішу W.