Як з картинки зробити документ.

Для використання зображень в комп'ютерних програмах їх зазвичай поміщають у файли певних форматів. Найчастіше це формати, спеціально розроблені саме для зберігання графіки - jpg, gif, png, bmp та ін. Текстові та гіпертекстові документи зберігаються у файлах інших форматів, проте сучасні редактори текстів вміють впроваджувати в них і зображення. Тому картинку можна зберегти не тільки в «рідному» графічному форматі, а й, наприклад, як документ Word.
Вам знадобиться
  • Текстовий процесор Microsoft Office Word 2007 або 2010.
Інструкція
1
Почніть процедуру з запуску текстового процесора. При цьому програма автоматично створить новий документ, якому призначено стати носієм вихідної картинки.
2
Перейдіть на вкладку «Вставка» і клацніть по кнопці «Малюнок» в групі команд «Ілюстрації». Ця кнопка призначена для запуску діалогу пошуку потрібного файлу - відшукайте з його допомогою картинку і натисніть кнопку «Вставити».
3
Операцію попереднього кроку можна замінити простим перетягуванням файлу із зображенням у вікно створеного документа Word. Цим способом користуватися зручніше, якщо картинка зберігається на робочому столі або папка з нею відкрита у вікні «Провідника» Windows.
4
Є інший спосіб помістити зображення в документ. Він не пов'язаний з файлом, тому може бути застосований, наприклад, до картинки, відкритої у вікні браузера або програмі перегляду зображень. Скопіюйте її в буфер обміну комп'ютера. У браузері для цього клікніть по картинці правою кнопкою миші і виберіть рядок «Копіювати зображення». Потім перейдіть у вікно документа Word і вставте вміст буфера обміну - натисніть клавіші Ctrl + V.
5
Подгоните розміри друкованого аркуша під розміри вміщеній в документ картинки, якщо в цьому є необхідність. Клацніть по зображенню, і Word включить режим його редагування, додавши в меню додаткову вкладку - «Робота з малюнками: формат». У групі команд «Розмір» на цій вкладці поміщена інформація про висоті і ширині зображення. У вас є вибір: або змінити розміри картинки, зробивши їх рівними ширині листа, або встановити розміри листа рівними розмірам зображення. Щоб реалізувати перший варіант, встановіть в цих двох полях потрібні значення. Якщо виберіть другий, перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки», розкрийте список, що випадає «Поля» і виберіть пункт «Настроювані поля». На вкладках «Розмір паперу» і «Поля» вікна встановіть потрібні параметри та натисніть OK.
6
Збережіть документ із зображенням в файл одного з типів документів. Натисніть клавіші Ctrl + S і в полі «Тип файлу» виберіть потрібний варіант. Якщо ви хочете створити веб-документ, виберіть у списку «Веб-сторінка», «Веб-сторінка в одному файлі» або «Веб-сторінка з фільтром». Для створення файлу, сумісного з максимально можливою кількістю додатків, що працюють з документами Word, виберіть «Документ Word 97-2003». А можна просто залишити значення за умовчанням - «Документ Word». Натисніть кнопку «Зберегти», і картинка в форматі документа буде збережена.