Як в Фотошопі змінити розмір шару. Як змінити розміри об'єкта в фотошопі.

Розмір видимої частини шару файлу, відкритого в програмі Photoshop, дорівнює площі полотна документа і може бути змінений зменшенням або збільшенням розміру документа або полотна. Однак в графічному редакторі існує можливість поміняти розмір знаходиться на будь-якому шарі об'єкта за допомогою інструментів трансформації.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - файл, що складається з декількох шарів.
Інструкція
1
Розмір об'єкту, що знаходиться на будь-якому шарі окрім фонового, можна змінити за допомогою опцій Free Transform меню Edit і Scale групи Transform, що знаходиться в тому ж меню. Для зменшення або збільшення картинки застосуєте будь-яку з цих опцій і потягніть за вузол або бічну частину рамки, навколишнього зображення. Якщо вам потрібно поміняти розмір об'єкта, зберігши співвідношення його сторін, наведіть рамку, затиснувши клавішу Shift. Після натискання на клавішу Enter трансформація будуть застосована.
2
Величина зображення, що лежить на шарі, може перевищувати розмір полотна документа. У цьому випадку рамка трансформації виявиться в прихованій області. Щоб побачити цю рамку, зменшіть масштаб перегляду картинки. Для цього скористайтеся палітрою Navigator так, щоб між кордонами документа і вікна, в якому він відкритий, залишилося вільний простір.
3
Змінити розмір вмісту шару можна, запровадивши величину зміни в одне з полів панелі налаштувань трансформації. Для незалежної зміни ширини і висоти зображення введіть нову висоту у відсотках в полі H, а ширину в поле W. Якщо вам потрібно зберегти співвідношення сторін редагованого об'єкта, увімкніть опцію Maintain aspect ratio в панелі налаштувань. За замовчуванням вона відключена.
4
Величину картинки, що знаходиться на фоновому шарі, можна змінити, розблокувавши зображення. Для цього двічі клацніть по шару або застосуйте опцію Layer from Background меню Layer. Розмір об'єкту, що знаходиться на розблокованому шарі, можна змінювати, використовуючи інструменти трансформації.
5
В Photoshop існує можливість однаковою мірою змінити розмір зображень, що лежать на різних шару х. Для цього перед застосуванням трансформації виділіть всі ці шари, затиснувши клавішу Ctrl.
6
Для одночасного зміни розміру всіх верств в документі можна скористатися опціями Image Size і Canvas Size меню Image. У першому випадку поміняється величина документа і об'єктів, що знаходяться на всіх його шару х. Після застосування опції Canvas Size зміниться розмір документа, що містяться в ньому коригуючих шарів і шарів із заливкою. Величина об'єктів, що знаходяться на інших шару х, залишиться колишньою.
При зміні розмірів зображення в графічному редакторі Adobe Photoshop пропорційно змінюються всі його верстви. Посилання на цю операцію поміщена в розділ «Зображення» меню редактора. Але якщо треба змінити розміри не всієї картинки, а тільки одного окремого шару, то треба користуватися опціями з розділу «Редагування».
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Щоб мати можливість вибрати шар, з яким потрібно виконати якусь операцію, слід відкрити палітру шарів. Для цього в меню треба розкрити розділ «Вікно» і клацнути пункт «Шари». Цій дії відповідає натискання «гарячої клавіші» F7.
2
В палітрі шарів виділіть клацанням мишки той, розміри якого треба змінити.
3
Тепер увімкніть режим трансформування зображення. Посилання на нього поміщені в розділ «Редагування» меню редактора. Але можна скористатися поєднанням клавіш CTRL + T.
4
У результаті навколо картинки цього шару з'явиться прямокутник, що означає її розміри. У кожному його кутку і на середині кожної сторони квадратиками відзначені вузлові точки, переміщаючи які мишкою можна міняти величину і форму виділеного зображення.
5
Щоб змінити розмір шару натисніть клавішу SHIFT і, не відпускаючи її, перемістіть будь-яку з чотирьох вузлових точок в кутах прямокутника.
6
Це ж можна зробити іншим способом - за допомогою панелі параметрів. Спочатку клацніть піктограму з зображенням ланок ланцюга між полями «Ш» і «В», щоб Фотошоп при зміні, наприклад, ширини, міняв пропорційно і висоту. Потім клацніть число 100% в будь-якому з цих полів («Ш» або «В») і за допомогою клавіш зі стрілками вгору і вниз зменшуйте або збільшуйте розмір картинки цього шару.
7
Міняючи таким же способом значення в інших полях панелі параметрів, ви можете переміщати вміст виділеного шару по горизонталі («X») і вертикалі («Y»), нахиляти зображення по горизонталі (« Г ») і вертикалі (« V »). Крім того, картинку в цьому шарі можна повертати навколо центральної точки. За умовчанням вона поміщена в центр прямокутника, але ви можете перетягнути її мишкою в будь-яке місце як усередині картинки, так і за її периметром.