Як бути безпосередньою.

Бути безпосередньої в сучасному жорсткому світі складно. Людина створює для оточуючих маски-образи і ховається під ними, боячись показати свої щирі емоції, слідувати своїм внутрішнім поривам. Поступово це стають важким тягарем, вбиваючи природність. Як виробити в собі безпосередність? Як навчиться жити відповідно з рухами душі і серця?
Інструкція
1
Перегляньте та змініть звичний спосіб життя. Додайте яскравих фарб, відчуттів. Позбавтеся від рутини. Займіться чимось новим: приготуйте екзотичне блюдо, запишіться на танці, змініть стиль в музиці або одязі.
2
Уважно спостерігайте за собою і оточуючими вас людьми. Не дозволяйте іншим маніпулювати вами. Будьте самостійними. Виробіть в собі сміливість висловлювати свою думку на ту чи іншу проблему або явище. Не варто залежати від чужих рішень і поглядів.
3
Будьте щирими з близькими вам людьми. Не соромтеся своєї безпосередності. Радійте і сумуйте разом з ними, покажіть їм свою любов. Не бійтеся бути відкритими для почуттів.
4
Прислухайтеся до себе. Слідуйте своїм внутрішнім поривам. Смійтеся або плачте, танцюйте або співайте, якщо вам цього хочеться. І в той же час будьте розумні в своїх вчинках.
5
Позбавтеся від численних стереотипів і умовностей. Будьте оригінальними і креативними. Не бійтеся пропонувати і здійснювати божевільні речі. Стрибати з парашутом необов'язково, а ось влаштувати собі вихідний посеред робочого тижня можна, присвятивши цей час, наприклад, прогулянці або поїздці на природу.
6
Проявіть допитливість до навколишнього світу. Вивчайте його запахи, звуки, кольори .... Не варто закриватися в футляр повсякденності. Радійте сонячному світлу, співу птахів, мальовничій природі.
7
Розкривайте свої таланти. Мистецтво - найвірніший спосіб самовираження. Малюйте, пишіть вірші, творите. Постійно відкривайте для себе щось нове. Сконцентруйтеся на своєму чуттєвому сприйнятті. Займіться йогою, пізнайте свою природу.
8
Не варто постійно аналізувати і продумувати свій майбутній крок або вчинок. Будьте природні і вільні у своїх бажаннях, діях і емоціях. Не бійтеся засудження. І пам'ятайте, що вас оточують живі люди з такими ж проблемами і турботами, навчитеся розуміти і співпереживати їм.