Як вбудувати варильну панель.

Вбудована варильна панель - це стильне рішення для кухні, що дозволяє заощадити вільний простір. Супроводжують придбання нової побутової кухні не тільки складності її вибору, а й установки. Далеко не у всіх магазинах готові надати подібну послугу або ж просять за неї чималі суми, але маючи мінімальні знання, можна зробити це самостійно.
Вам знадобиться
  • - Варильна поверхня;
  • - лобзик;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Виміряйте нижню частину конструкції вбудованої панелі, так як отвір саме такого розміру необхідно вирізати в стільниці. На стільниці за допомогою олівця і лінійки зробіть креслення майбутнього технічного отвори. Для виробництва подібних робіт доведеться зняти стільницю з основи шафи.
2
Набагато простіше здійснити монтаж вручений поверхні в тому випадку, коли замовляється новий кухонний гарнітур. Тут отвір для плити робиться самими майстрами, а власнику залишається лише зафіксувати панель на стільниці. У комплекті зі стільницею зазвичай додаються елементи кріплення і ущільнювач. Його прокладають між краями поверхні і стільницею, що дозволяє зафіксувати її більш щільно і уникнути попадання харчового сміття під саму поверхню.
3
Щоб закріпити панель в стільниці, досить занурити її всередину підготовленого отвору стільниці, злегка натиснути на неї, щоб вона встала на місце. Потім потрібно закрутити шурупи фіксаторний кріплень, не докладаючи до цих особливих зусиль, щоб не деформувати стільницю.
4
Після того як панель закріплена, залишається лише включити її в мережу, якщо вона харчується від електрики. Але для цього попередньо доведеться приєднати до неї кабель і розетку, так як вони в комплекті відсутні, і подбати про наявність у будинку розетки із заземленням, щоб уникнути проблем з проводкою через високої напруги.
Зверніть увагу
Встановлюючи варильну поверхню, пам'ятайте про те, що в її нижній частині повинен циркулювати повітря, що допомагає уникнути перегрівання. Тому відстань між панеллю і вмістом кухонної шафи, розташованого під нею, не повинно бути менше 5 см.
Корисна порада
Вбудувати газову панель самостійно можна за таким же принципом, але для підключення потрібно покликати фахівця, так як газ є джерелом підвищеної небезпеки.