Як вибрати бензин.

Пошук якісного бензину іноді може стати для автомобіліста справжньою проблемою. Зрозуміло, що досвідчені водії можуть визначити його якість за «поведінки» автомобіля. Але як розібратися в цьому новачкові?
Інструкція
1
Якість бензину можна визначити за кольором. Хороше паливо має бути прозорого кольору або ж мати легкий жовтуватий відтінок. Зрідка деякі марки бензину мають у складі сторонні домішки, що може викликати деяке замутніння. Присутність сторонніх речовин може видати виразний запах сірки.
2
Деякі водії перевіряють якість палива по мірі випаровування рідини. Так, візьміть аркуш чистого паперу і капніть на нього трохи бензину . Якщо лист залишився білим, то це вказує на високу якість бензину . Погане паливо залишить на папері сліди, а то й масну пляму. Якщо у вас під рукою немає паперу, можна крапнути бензином на руку і трохи почекати. Чисте і високоякісне паливо висохне практично моментально. Ну а якщо пляма розпливлася і утворилося масляниста пляма на шкірі, то це означає, що в паливі містяться сторонні речовини.
3
За допомогою опуклого скла ви зможете визначити вміст смол в бензині. Капніть на поверхню рідину і підпаліть її. Якщо після процесу на склі видно кола коричневого кольору, то таким бензином краще не користуватися. Якщо ж ви помітили тільки залишки білого кольору, значить - це цілком якісний бензин.
4
Щоб зрозуміти, розбавлений чи бензин водою, можна проробити наступний експеримент. Налийте невелику кількість бензину в прозору ємність і влийте в неї трохи марганцового калію або ж покладіть грифель від простого олівця. Якщо колір бензину помінявся з прозорого або жовтуватого кольору на фіолетовий або рожевий, заливати в свій бак такий бензин вкрай небажано.
5
Головне при перевірці не забувайте про техніку безпеки. Звертайтеся з пальним вкрай обережно. Проробляти всі ці експерименти слід подалі від відкритого вогню і вибухонебезпечних речовин щоб уникнути пожежі.