Як найшвидше позбутися бородавок.

Родимки і бородавки є на шкірі у величезної кількості людей і, як правило, не доставляють особливого дискомфорту. Але якщо новоутворення натирається об одяг, кровоточить або збільшується в розмірах, його необхідно видалити.
Інструкція
1
Зверніться до онколога, щоб вам підібрали оптимально підходящий спосіб видалення бородавок з шкіри. Також фахівець огляне новоутворення і, можливо, візьме біопсію, щоб виключити наявність ракових клітин. Не переживайте, в більшості випадків гістологічне дослідження тканини потрібно тільки для підстраховки. Існує багато способів позбавитися від родимок в найкоротші терміни.
2
Ефективним вважається лазерне видалення бородавок і родимок. Сама процедура триває буквально за кілька хвилин. Спеціаліст з допомогою спеціального приладу випалить новоутворення. Не забувайте обробляти шкіру антисептичними засобами, які вам порекомендують. Загоєння зазвичай проходить швидко і без ускладнень.
3
У сучасній медицині практикується і метод електрокоагуляції. Бородавки віддаляються за допомогою високочастотного струму. Повна відсутність крові під час процедури гарантує стерильність і якнайшвидше загоєння тканин. Але даний спосіб не використовується для глибокого видалення бородавок , так як після цього можуть залишатися невеликі рубці.
4
Менш популярний, але дієвий варіант швидко позбутися від бородавок - припікання рідким азотом. Але останнім часом він не користується особливою популярністю. Пов'язано це з тим, що нерідко після недостатньо сильною заморозки бородавки доводиться повторювати все спочатку, так як новоутворення не видаляється повністю.
5
До хірургічного иссечению бородавок повинні бути вагомі свідчення. Наприклад, якщо новоутворення занадто великого розміру, розташовується глибоко в тканинах (зверху може виступати лише невелика частина).
6
Не намагайтеся позбутися бородавок народними методами. Вони не завжди допомагають, а в деяких випадках навіть завдають шкоди. Дотримуйтесь порад досвідченого онколога, щоб уникнути всякого роду ускладнень. Особливо небезпечно користуватися «бабусиними рецептами», якщо в місці бородавки або родимки є почервоніння або ущільнення.