Як згадати пароль в Скайпі. Який логін і пароль потрібно вводити в скайп.

Якщо пароль від облікового запису Skype був загублений або забутий, ви можете скористатися кількома способами його відновлення, пропонованими розробниками сервісу. Згадати свій пароль можна за допомогою e-mail або по збереженою в самій програмі комбінації.
Інструкція
1
Щоб відновити пароль від облікового запису через e-mail, спочатку перейдіть на офіційний сайт проекту за допомогою браузера. У правій верхній частині відкрилася сторінки клікніть по посиланню «Вхід в Skype».
2
У вікні клацніть по посиланню «Забули свій пароль ?», Ви будете перенаправлені на сторінку відновлення. У відповідному полі введіть електронну адресу, який ви використовували при реєстрації нового облікового запису. Натисніть «Відправити».
3
Зайдіть в аккаунт на поштовому сервері і дочекайтеся отримання листа з унікальною посиланням для зміни забутого пароля. Якщо повідомлення довго не приходить, перевірте директорію «Спам». Можливо, поштова служба розпізнало даний лист як спам.
4
Перейдіть по посиланню в повідомленні. У відповідних полях з'явилася сторінки введіть новий пароль для облікового запису. Клацніть по клавіші «Змінити пароль ». Тепер ви можете спробувати зайти в Skype.
5
Якщо ви з якоїсь причини не пам'ятаєте і e-mail, вказаний при реєстрації, можна спробувати відновити збережену раніше комбінацію символів за допомогою програми сервісу, однак за умови, що пароль був збережений в системі. Увійдіть у додаток Skype, перейдіть в меню «Особисті дані» - «Редагувати мої дані». У розділі «Особиста інформація» буде вказана адреса електронної пошти, на яку зареєстрована обліковий запис. Змініть його на ваш використовуваний e-mail.
Зверніть увагу
Якщо e-mail був загублений, а домогтися відповіді від служби підтримки не виходить, доведеться зареєструвати новий аккаунт.
Корисна порада
Якщо електронний ящик був також забутий, можна спробувати звернутися до служби технічної підтримки сервісу. Перейдіть на сторінку прямого звернення до підтримки Skype, виберіть розділ «Облікова запис і пароль» - «Проблеми з паролем або логіном Skype». Заповніть поля. Саму проблему бажано описувати англійською мовою. Надішліть зазначені дані і дочекайтеся відповіді на вказану адресу електронної пошти.