Як вирощувати томати-гіганти.

Городники, обзавівшись насінням томатів-гігантів, мріють про багатий врожай. Але щоб досягти очікуваних результатів, потрібно сформувати великі кущі культури. Природно, що без правильного вирощування та догляду не обійтися.
Інструкція
1
У першу чергу придбайте насіння. До великоплідних сортів відносять такі томати , як «Король гігантів», «Великий воїн», «Гордість Сибіру» та інші. Уважно ознайомтеся з описом і умовами вирощування.
2
Підготуйте насіння до висадки. Для цього обробіть їх марганцевокислим калієм. Після цього промийте майбутні томати простий чистою водою. Щоб насіння швидко проросли, замочіть їх у спеціальному розчині на 12 годин. Для приготування живильної рідини розведіть 1 мл циркону в літрі води. Поставте ємність в тепле місце. Загартувати ваших гігантів, для цього поставте їх туди, де температура досягає + 1оС, наприклад, в холодильник.
3
У лютому висійте насіння томатів-гігантів. Для цього візьміть ємність, наприклад, дерев'яні ящики. Насипте туди грунт шаром в 5 см, ущільніть і залийте гарячим розчином, зробленим з мідного купоросу. Посадіть туди підготовлені насіння томатів, накрийте ящик склом і поставте в тепле місце. Кожні добу протягом декількох хвилин провітрюйте грунт.
4
Коли з'являться сходи (приблизно через тиждень), знизьте температуру повітря до 15оС. Полийте розсаду відразу після появи перших сіянців, а потім через 10 днів. Полив слід проводити під корінці, температура води повинні бути 16-18оС.
5
Коли у розсади з'явиться чотири міцних несемядольних листочка, зробіть пікіровку, тобто пересадку кожного кущика в горщик розміром 10 * 12см.
6
Посадочні лунки робіть глибокими і широкими, приблизно 70 см глибиною і майже стільки ж шириною. В одну таку ямку висадіть два кущі томату-гіганта, це необхідно для того, щоб кущ був великим, тільки в цьому випадку у вас буде хороший і багатий урожай.
7
Земля для томату-гіганта обов'язково повинна складатися з перегною, торф'яної землі і золи. Після висадки рослину обов'язково підв'яжіть і рясно полийте водою. Воду слід лити тільки під кущ. Якщо вона потрапить на зелень, можуть виникнути різні хвороби.
8
Томати- гіганти виростають до 6 метрів завдовжки, тому допомагайте їм обзаводитися додатковими коренями. Для цього обов'язково додавайте поживний грунт, розпушуючи стару. Раз на 14 днів підгодовуйте культуру пташиним послідом.
9
У процесі росту томатів-гігантів підв'язуйте рослина або ставте додаткові рейки для підтримки стебла.