Як швидко зробити звичайні речі. Як швидко виконувати роботу.

У насиченому суєтою і подіями сучасному світі вміння швидко впоратися зі звичайними справами значно полегшує життя. Адже саме на них ми витрачаємо більшу частину свого особистого часу. А якщо на іншу частину доводитися робота, то на відпочинок часу зовсім не залишається.
Інструкція
1
Щоб якомога швидше впоратися з повсякденними справами, плануйте їх заздалегідь. Складіть з вечора список всієї необхідної роботи і визначте приблизний час, який знадобиться для її виконання на межі можливої швидкості. І намагайтеся відповідати запланованому часу.
2
Виконуйте нудні і неприємні справи на самому початку трудової діяльності. Адже потім, коли ви втомитеся, зробити їх буде набагато важче. І виникне зрадницьке бажання відкласти цю роботу на наступний день.
3
Робіть перерви між роботою. 10-15 хвилин цілком достатньо для відновлення витрачених сил і енергії. Але і цей час краще провести з користю для себе: почитати книжку, зайнятися рукоділлям або зробити присідання. Це дозволить тримати себе в тонусі і підніме настрій.
4
Повністю зосередьтеся на роботі. При виконанні нудних повсякденних справ завжди є спокуса переключити увагу на щось інше. Не робіть цього. А також не працюйте при включеному телевізорі або за бесідою по телефону. Краще помрійте за роботою або складіть плани на відпочинок. Пам'ятайте, чим швидше ви впораєтеся із завданням, тим швидше настане довгоочікуваний відпочинок і можливість приємного проведення часу.
5
Чи не виконуйте всі справи одночасно. Так і робота буде зроблена погано і тимчасових витрат набагато більше.
6
Не ставтеся до виконання звичайних справ як до каторжної роботи. Адже вони допомагають зробити ваше життя більш приємною. Після прибирання, наприклад, дуже приємно перебувати в чистій і світлій кімнаті. А приготування обіду завжди компенсується насолодою від приголомшливо приготовленої їжі.
7
Закінчивши всі заплановані справи, приділіть час собі. Прогуляйтеся, подивіться гарний фільм або поспілкуйтеся з рідними та близькими. Адже ви це заслужили. А перед сном не забудьте запланувати роботу на наступний день, щоб впоратися з нею ще швидше.