Як зробити зачіску самостійно. Зачіски самостійно.

  •  При нинішньому ритмі життя часто ходити в салони краси неможливо, до того ж послуги стилістів недешеві. Як зробити зачіску своїми руками? Як зробити укладку, завити, або навіть пофарбувати волосся? - Ці питання задає будь-яка жінка.
  •  На щастя, сьогодні існує велика безліч косметики по догляду за волоссям, засобів для завивки, фіксації і для фарбування волосся. До засобів для фіксації зачіски відносяться: різні крему, пінки, гелі, воски та лаки. Дані кошти надають волоссю форму, роблять їх слухняними і надовго фіксують результат.
  •  Гель та пінка, загалом, універсальні, але різняться лише ступенем пропонованої фіксації. Рідина для укладки відрізняється тим, що не робить волосся важкими, а це важливо, якщо у вас тонкі і негусті волосся. Воски, як правило, використовуються для того щоб підкреслити кучеряве волосся або впорається з неслухняним вихром. Лаки повністю закріплюють всю зачіску і додають блиск.
  •  Всі кошти фіксації наносять на вологе волосся і рівномірно розподіляють за допомогою гребінця. Потім, якщо знадобиться, можна деякі прядки розпрямити або завити, і висушити феном або природним способом. Крім правильного підбору засобів, щоб зробити зачіску самостійно, необхідно точно розподілити їх кількість.
  •  Для фарбування волосся можна скористатися фарбою, спеціальним тонуючим шампунем і фарбою. Вибір того чи іншого засобу залежить від того, як довго ви хочете, щоб тримався колір. Такі засоби, як туш для волосся або шампунь відтінку додадуть вашому волоссю красивий і доглянутий вигляд для особливого випадку. Для короткого волосся можна спробувати профарбувати проділи відтінком з блискітками. Для довгого волосся можна нанести на пасма різні відтінки і зібрати їх в коси. Експериментувати ви можете по-різному, все залежить від вашої сміливості і задумки, адже шампунь все змиє на наступний день.
  •  У домашніх умовах зробити завивку допоможуть різні бігуді. Пінопластові папильотки створять маленькі кучерики, а м'які бігуді з великим діаметром використовуються для отримання великих локонів. Для створення швидких кучерів застосовують термобигуди. В завивці без фіксації пасом використовують бігуді-липучки. Існують ще всілякі затиски і щипці для завивки - немає перешкод для створення красивих кучерів різної форми.
  •  З такими коштами можна зробити легко будь-яку зачіску в домашніх умовах. Необхідно тільки уважно вивчити всі засоби і способи їх застосування, а також напрацьовувати особистий досвід.