Як налаштувати outlook.

Все безкоштовні поштові сервіси пропонують своїм користувачам можливість доступу до електронної пошти через веб-інтерфейс. Це дуже зручно, коли необхідно переглянути пошту з Інтернет-кафе або в іншій ситуації, коли доступний лише чужий комп'ютер. Однак для постійного використання набагато зручніше користуватися спеціальною програмою - поштовим клієнтом. Поштовий клієнт встановлюється на комп'ютер і

Все безкоштовні поштові сервіси пропонують своїм користувачам можливість доступу до електронної пошти через веб-інтерфейс. Це дуже зручно, коли необхідно переглянути пошту з Інтернет-кафе або в іншій ситуації, коли доступний лише чужий комп'ютер. Однак для постійного використання набагато зручніше користуватися спеціальною програмою - поштовим клієнтом. Поштовий клієнт встановлюється на комп'ютер і зберігає прийняту пошту. Завдяки цьому з'являється безліч нових можливостей роботи з поштою, які неможливі навіть у самому розвиненому веб-інтерфейсі останнього покоління, наприклад такому, який пропонується поштовою службою корпорації Google.Однім з найпоширеніших поштових клієнтів є Outlook Express. Він поставляється разом з операційною системою Windows, відрізняється простотою і доступністю, до того ж абсолютно безкоштовний. Для того, щоб почати користуватися всіма перевагами цієї програми для обробки електронної пошти, необхідно налаштувати Outlook express.

  1. Запустіть Outlook express. В меню Сервіс виберіть пункт Облікові записи. Необхідно створити облікові записи для кожної поштової скриньки, яка оброблятися цією програмою. Натисніть кнопку Додати, в меню вибираємо «Пошта».
  2. Введіть ім'я. Саме це ім'я побачать одержувачі ваших листів в поле «От:». Натисніть кнопку «Далі»
  3. В поле «Адреса електронної пошти інтернету» введіть поштову адресу ящика. Натисніть кнопку «Далі»
  4. У наступному вікні необхідно налаштувати outlook на роботу з серверами прийому і відправки пошти (сервер вхідних повідомлень і сервер вихідних повідомлень). Тип протоколу, як правило, POP3. Адреса сервера необхідно з'ясувати у провайдера послуги (наприклад, у mail.ru це буде pop.mail.ru для вхідних повідомлень і smtp.mail.ru для вихідних). Натисніть кнопку «Далі»
  5. У наступному вікні необхідно ввести логін та пароль, отримані при реєстрації поштової скриньки. Як правило, це адреса поштової скриньки цілком, або ж його частину до знака @.

Після цього налаштування поштової скриньки можна вважати завершеною. Повторіть всі операції для решти поштових скриньок, або ж відразу спробуйте натиснути кнопку доставки пошти. Функціональні можливості Outlook express докладно описані в довідковій системі до цієї програми.

Microsoft Outlook є досить простим у використанні поштовим клієнтом, до того ж володіє зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Ця програма входить в пакет компонентів Microsoft Office. Все, що потрібно для роботи з даними поштовим клієнтом, - всього лише налаштувати його. І ви завжди будете повідомлені про листи, які приходять на вашу електронну пошту.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Запустіть Microsoft Outlook. Відкриється початкове вікно програми. Натисніть «Далі». В наступному вікні вам буде запропоновано налаштувати програму для підключення до сервера електронної пошти . Відзначте пункт «Так» і зверніться далі. У вікні, яке з'явиться після цього, ви можете налаштувати параметри вашого профілю.
2
У цьому вікні введіть ім'я, адресу електронної пошти і пароль до вашої поштової скриньки, після чого перейдіть далі. Розпочнеться мережевий пошук параметрів сервера. Чекайте завершення цієї процедури. Навіть на швидкісному інтернет-з'єднанні операція може трохи затягнутися. Після завершення підключення у вас буде своя обліковий запис, і ви зможете налаштувати параметри роботи програми.
3
Якщо автоматично вам не вдалося налаштувати параметри роботи поштового клієнта, наприклад, з'являлося повідомлення, що слід перевірити параметри підключення, то необхідно налаштувати програму вручну. У вікні введення параметрів відзначте пункт «Налаштувати параметри сервера вручну». В наступному вікні відзначте пункт «Електронна пошта інтернет».
4
У верхньому рядку впишіть ім'я. У рядку «Адреса електронної пошти », відповідно, введіть адресу пошти . У рядку «Тип облікового запису» нічого не міняйте. У розділах «Сервер вхідної та вихідної пошти » потрібно ввести адресу сервера вашої електронної пошти . У рядку «Користувач» знову введіть адресу електронної пошти , а в рядок «Пароль», відповідно, впишіть пароль.
5
Далі натисніть на кнопку «Інші настройки» і перейдіть у вкладку «Сервер вихідної пошти ». Встановіть прапорець навпроти рядка «SMTP-серверу потрібна перевірка достовірності» і відзначте пункт «Аналогічно серверу для вхідної пошти ». Натисніть OK. Потім пройдіть далі і натисніть «Готово». На цьому процес настройки завершено. Уже в самій системі ви зможете налаштувати додаткові параметри.