Як підключити тв тюнер.

Напевно, багатьом в голову приходили думки про розширення можливостей комп'ютера. Для цих цілей існує маса додаткових пристроїв і програм. Ми розглянемо конкретну модифікацію вашого ПК або ноутбука, додавши в них всього одну функцію: можливість перегляду телевізійних каналів. Найбільш простий і дешевий метод досягнення даної мети - придбання та встановлення ТВ- тюнера . Основні їх відмінності полягають в якості прийому сигналу і, звичайно ж, в варіантах підключення оних до вашої «машині».
Вам знадобиться
  • ТВ-тюнер
  • Вільний PCI або usb слот
Інструкція
1
Вибираючи ТВ-тюнер, слід враховувати деякі моменти. Якщо мова йде про ноутбук, то вам обов'язково буде потрібно тюнер з можливістю підключення через USB. У випадку з комп'ютером - ідеальним варіантом буде ТВ-тюнер з PCI роз'ємом. Розглянемо приклад на тюнері AverMedia 307. Зніміть кришку системного блоку, знайдіть вільний слот PCI і вставте в нього ваш ТВ-тюнер.
2
На панелі тюнера ви побачите декілька роз'ємів. В один з них вставте кабель телевізійної антени або супутниковий кабель, а в іншій - вашу акустичну систему або навушники.
3
Тепер перейдемо до налаштування. У комплекті з ТВ-тюнером додається диск. Встановіть з нього драйвери і програмне забезпечення AVerTV Software. Запустіть встановлену програму і відкрийте вкладку «Відео». В графі «пристрій відео введення» виберіть ваш ТВ-тюнер, «джерело сигналу» - TV, «фільтрація» - Blend3. Поставте галочку в пункті «Дозволити масштабування». Надалі в цьому вікні ви будете налаштовувати параметри зображення: яскравість, насиченість і т.д.
4
Відкрийте вкладку «канали» і натисніть кнопку «автопошук». Через деякий час ви побачите список каналів. З непотрібних вам каналів зніміть галочки, в результаті вони не будуть відображатися при виборі. Тут же поміняйте цифрові пріоритети каналів для більш комфортного подальшого користування програмою.