Як бути в гарному настрої. вироботать характер.

Гарний настрій підвищує працездатність, впливає на самопочуття, надає впевненість у собі. Оптимістичний настрій допомагає впоратися з важкими ситуаціями, легше пережити невдачі. До того ж до позитивній людині тягнуться оточуючі. А як бути в хорошому настрої завжди? Цьому треба вчитися, над цим треба працювати. Є перевірені способи.
Інструкція
1
Налаштуйте себе на позитив з самого ранку. Коли ви ще не відкрили очі в ліжку, посміхніться і побажайте собі відмінного дня. Потім спокійно полежте, потягніться, повільно встаньте, зробіть невелику розминку. Прийміть контрастний душ, він бадьорить і заряджає позитивною енергією. Не відмовляйтеся від легкого сніданку. Нехай це буде каша або омлет і чашка зеленого чаю. Протягом дня побалуйте себе продуктами, що підвищують настрій. До них відносяться горіхи, гіркий шоколад, банани, сир, риба, гречка, вівсянка.
2
Урізноманітніть свій день, влаштовуйте сюрпризи для себе і своїх близьких. Приміром, у вихідні замість запланованої прибирання квартири, відвідаєте друзів або рушайте за місто на рибалку. Змініть обстановку - переставте меблі, змініть імідж. Хоча б раз на місяць відмовтеся від всіх справ і присвятіть день розслабленню і відпочинку. Відвідайте салон краси, сходіть в сауну або полежте в зігрівальної ванні. Побалуйте себе улюбленою стравою.
3
Хваліть себе за кожну дрібницю. Забудьте про свої недоліки, адже у вас стільки достоїнств! Чи не корите себе і не мучтеся докорами сумління. За кожне досягнення робіть собі подарунки. Частіше посміхайтеся, згадуйте приємні моменти з життя, смішні історії. Не думайте про погане. У разі неприємної ситуації уявіть, чи буде вона мати місце у вашій душі, через якийсь час. Одна зі знаменитих 45 заповідей американської журналістки Регіни Бретт говорить: "При будь так званої катастрофі задавай собі питання: Чи буде це важливо через п'ять років?". Візьміть собі це на озброєння.
4
Ведіть здоровий спосіб життя: виключіть алкоголь і куріння, займіться фітнесом, постійно стежте за своїм самопочуттям. Проводьте якомога більше часу на природі. Сонячні промені, свіже повітря, легкий вітерець позитивно впливають на емоційний стан і покращують настрій.
5
Дотримуйтеся правил кольоротерапії. Оточіть себе жовтим кольором - він підвищує настрій. Зелений колір розслабляє, а фіолетовий заряджає енергією. В одязі вибирайте яскраві кольори.