Як в косу заплести стрічку.

Коса з вплетеною стрічкою - це можливість підкреслити індивідуальність, створивши власний неповторний образ. Досить включити трохи фантазії і можна самостійно придумати зовсім нову зачіску, адже способів заплести косу існує досить багато, і кожен з них можна вдосконалити, подстроив під себе.
Вам знадобиться
  • - стрічечки;
  • - гумки для волосся;
  • - шпильки або декоративні затиски;
  • - в'язальний гачок.
Інструкція
1
Вплетення стрічки у французьку косу , заплетену знизу вверхДанная зачіска підходить для волосся середньої довжини. Скажіть дівчині, якій ви будете заплітати косу , нахилити голову вперед. Розчешіть волосся вниз і на потилиці у лінії росту розділіть їх на три тонкі прядки. До однієї з пасом приєднаєте стрічку і почніть заплітати французьку косу . У маківки захоплювані пасма повинні мати максимальний обсяг. Решту волосся заплетене звичайної кіскою і закріпіть гумкою. Попросіть модель підняти голову і тримати її прямо. Підніміть косу вертикально і, починаючи рухатися від кінчика, акуратно укладіть її кільцями або в пучок. Закріпіть зачіску за допомогою шпильок або красивих затискачів.
2
Вплетення стрічки у французьку косу , заплетену по діагоналіЗачешіте волосся назад і на скроні виділіть невелике пасмо, не забувши розділити її на три рівні частини. До однієї з частин додайте цвітну стрічку і заплітають французьку косу , починаючи від скроні і рухаючись до мочки вуха на протилежній стороні. Дійшовши до вуха, акуратно закріпіть косу невидимками або шпильками. Продовжіть плести косу по всій довжині волосся вниз, але вже рухайтеся в зворотному напрямку. Кінчик коси зафіксуйте гумкою. Дана зачіска виконується на довгому волоссі.
3
Коса з двох пасом з лентойРасчешіте волосся і зробіть на потилиці «кінський» хвіст. Розділіть його на дві рівні частини. Кожну з пасом перекрутите за годинниковою стрілкою, а потім акуратно обмотайте стрічкою. Включіть свою фантазію; ви можете обмотати стрічкою одну пасмо або ж дві відразу, а можете обмотати прядки абсолютно різними стрічками, підібравши найбільш вдале поєднання кольорів. Переплетіть пасма між собою джгутом і акуратно закріпіть гумкою. При бажанні отриманий джгут можна укласти кільцями навколо основи хвоста і закріпити шпильками, тим самим створивши оригінальний пучок.
4
Існує спосіб вплетення стрічки у вже готову зачіску. Даний метод вимагає особливої акуратності і терпіння. Стрічка акуратно просовується в заплетену косу за допомогою в'язального гачка і голки з великим вушком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FxhTQYBkxfM