Як чемно відмовитися від роботи.

На співбесіді не тільки представник компанії оцінює потенційного співробітника, але і навпаки. Трапляється, що людина підходить для роботи , і його готові прийняти до штату, але сам здобувач залишився незадоволений співбесідою та пропозицією роботодавця. У цьому випадку потрібно зуміти чемно відмовитися від вакансії.
Інструкція
1
Повідомте про свою відмову якомога раніше. Бажано зробити це ще під час співбесіди, якщо ви точно вирішили, що робота в даній організації вам не підходить. Якщо ж ви прийняли рішення вже після співбесіди, зателефонуйте у відділ кадрів і попередьте, що не зможете вийти на роботу в призначений день. Просто не з'явитися без попередження не можна, адже керівництво розраховує на вас. Крім того, відділу кадрів потрібно додатковий час на пошук нового співробітника.
2
Не сприймайте свою відмову від роботи як трагедію. Часом люди мнуться, бояться повідомити про своє рішення і навіть подовгу працюють, щиро ненавидячи компанію і мріючи скоріше піти. Якщо умови роботи не влаштовують вас, сміливо відмовляйтеся. Нічого страшного не станеться, роботодавець просто знайде іншого співробітника. Адекватне керівництво завжди з розумінням ставиться до подібних ситуацій.
3
По можливості постарайтеся чемно аргументувати свою відмову. Зрозуміло, не варто повідомляти, що вам не сподобався співробітник відділу кадрів або що ви вважаєте керівника не надто розумним і адекватною людиною. Правильний відмова від роботи навіть не закриє для вас можливість знову спробувати влаштуватися на роботу в ту ж компанію. Самий ввічливий і коректний аргумент в даному випадку - це запрошення на іншу, більш відповідну посаду.
4
Постарайтеся не вдаватися в подробиці і не розповідати про всі події, що спонукали вас відмовитися від даної роботи . Нехай ваша бесіда з роботодавцем буде короткою. Будьте ввічливі, вибачитеся за спричинені незручності і побажайте співрозмовнику гарного дня, а компанії - процвітання. Ви також можете висловити жаль з приводу того, що вам доводиться відмовлятися від такої цікавої роботи . Не переборщіть: ваша мова не повинна перетворитися на потік лестощів.
Часто багато труднощів викликає відмова від роботи. Це пов'язано не тільки з нормами етики та грамотного ведення діловодства на підприємстві. При вирішенні написати відмова від роботи варто керуватися одночасно стратегічними цілями підприємства. Від уміння вчасно відмова ать залежить підбір грамотного персоналу та забезпечення вашого підприємства висококваліфікованими фахівцями. Використовувати розмиті і неконкретні формулювання або відмова и типу «ви занесені в базу» ні в якому разі не рекомендується при прийнятті остаточного рішення про відмова е. Використання строгих офіційних формулювань - запорука успіху навіть у настільки делікатній ситуації.
Вам знадобиться
  • Бланк компанії, причина, логічна формулювання, обгрунтування.
Інструкція
1
Використовувати різного роду виверти типу «ви нам не підходите» без пояснення причин або «ми вносимо вас в базу, вам зателефонують» і т.д. строго заборонено. Це поставить вас в незручну ситуацію. Причина незручності - в Трудовому кодексі немає статті, яка дозволяє відмова ать через расової приналежності, віку і т.д.
2
Оптимальним варіантів формулювання відмова а може виступити пропозицію типу «На жаль, ми не можемо прийняти вас на роботу з причини зміни функціональних обов'язків і вимог до кандидатури на посаду». Це буде виглядати обгрунтовано й логічно.
3
Використовувати якісний фірмовий бланк або бланк для листів - хороший тон. Це дозволить дотримати офіційний тон і при цьому красиво відмова ать. У будь-якому випадку лист на неякісному папері і без атрибутів компанії створює атмосферу фривольність і безвідповідального ставлення до справи.
4
Не варто вказувати явну причину відмова а в тому випадку, якщо вона безсторонні або якимось чином зачіпає особисті почуття здобувача. Завжди потрібно пам'ятати про можливість здобувача оскаржити рішення в суді у випадку некоректної формулювання або незаконного відмова а.
5
Обгрунтування повинно бути логічно вивіреним і обґрунтованим. Варто звернути увагу на дотримання риторичних законів та ідеалів - спочатку похвалити, а потім повідомити всю інформацію
Зверніть увагу
Бланк листа з відмовою повинен бути оформлений відповідно до вимог. Це створить атмосферу зацікавленості в претендентові, при цьому підтвердить повагу до нього. При вирішенні занести співробітника в базу не варто йому пропонувати чекати невизначений час. Варто згадати - «за умови розширення штату вам буде надіслано запрошення на співбесіду».
Корисна порада
При бажанні відмовити в прийомі на роботу варто порадитися з юристами або співробітниками відділу кадрів. Вони допоможуть вибрати статтю законного відмови, що дозволить уникнути численних проблем з державними контролюючими органами.