Як повернути закриту вкладку.

Працюючи в мережі інтернет, користувач може випадково закрити насилу знайдену станицю. Щоб відновити закриту вкладку , не обов'язково здійснювати пошук з самого початку, необхідно лише правильно налаштувати браузер і вміти поводитися з його інструментами.
Інструкція
1
У браузері Mozilla Firefox виберіть в меню «Інструменти» пункт "Налаштування". Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку "Конфіденційність". В групі «Історія» в поле Firefox встановіть за допомогою списку значення «Буде запам'ятовувати історію». Натисніть на кнопку ОК, щоб зберегти внесені зміни.
2
Це дозволить браузеру пам'ятати адреси відвіданих вами сайтів. Тепер, щоб повернути випадково закриту вкладку , вам необхідно всього лише викликати відповідну команду. Клікніть в меню вгорі по пункту «Журнал» і виберіть в контекстному меню підпункт «Недавно закриті вкладки».
3
Розвернеться список адрес інтернет-сторінок, які були відвідані вами за час поточної сесії. Виберіть в підміню потрібний рядок, якшо по ній лівою кнопкою миші. Помилково закрита сторінка буде відновлена в новій вкладці. Якщо вкладки, яку ви шукайте, немає в списку, викличте вікно «Бібліотека». Для цього в меню «Журнал» виберіть пункт «Показати весь журнал». У діалоговому вікні виберіть потрібний період часу: сьогоднішній або вчорашній день, тиждень або потрібний місяць.
4
Після того як ви клікніть по відповідному пункту лівою кнопкою миші, відкриється список з адресами всіх відвіданих вами сайтів. Знайшовши потрібну адресу, клікніть по ньому двічі лівою кнопкою миші. Будьте обережні: сайт зі списку відкривається в поточній вкладці. Якщо вас це не влаштовує, клікніть по адресу правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню пункт «Відкрити в новій вкладці».
5
В додатку Internet Explorer також мається журнал оглядача. Щоб задати термін, протягом якого в ньому зберігаються адреси сайтів, виберіть у меню «Сервис» пункт «Властивості оглядача». В групі «Історія перегляду» натисніть на кнопку «Параметри». У додатковому вікні вкажіть кількість днів для зберігання сторінок журналу і застосуєте нові налаштування.
6
Щоб повернути останню закриту вкладку , в меню «Сервис» виберіть пункт «Відкрити знову останній сеанс перегляду». Щоб знайти потрібну адресу в журналі, натисніть на кнопку з зірочкою, і зробіть активної вкладку «Журнал». Далі дійте за аналогією зі способом, описаним для Firefox.