Як повернути товар в аптеку.

Лікарські засоби є одними з найбільш придбаних товарів . Особливо в період загострення різних захворювань. А сума, яку за них виплачують, найчастіше зовсім не маленька. Але от повернути такий товар в аптеку можна далеко не завжди.
Вам знадобиться
  • Заява про повернення товару.
Інструкція
1
Згідно Закону РФ «Про захист прав споживачів» в аптеку можна повернути товар тільки неналежної якості. Це можуть бути лікарські засоби з вичерпаним терміном придатності, браковані або зіпсовані. А також ті, упаковка яких опинилася пошкоджена.
2
В цьому випадку напишіть заяву про повернення або обміні товару, обов'язково зазначивши у ньому свої особисті дані, номер паспорта та адресу. Прийдіть з ним і повертаним ліками в аптеку, зверніться до фармацевта або завідуючої. На підставі даної заяви бухгалтер видасть вам видатковий касовий ордер, за яким ви зможете отримати назад свої гроші через основну касу підприємства. За законом повернення грошей повинен бути здійснений протягом 10 днів з моменту звернення.
3
Вирішивши повернути товар в той же день, ви не потребуєте складанні заяви. Досить просто звернутися туди, де ви його купували. Вам дадуть накладну, що має бути оформлена в двох примірниках і завірена підписом завідувача аптечним пунктом або особою, що його заміщає. На підставі цього документи ви зможете отримати гроші в той же день.
4
У випадку, коли ви хочете поміняти товар на інший, фармацевт зобов'язаний це зробити протягом 7 днів. Якщо в аптеці потрібні ліки відсутній, термін може бути продовжений до одного місяця. Але це відноситься тільки до тих товарів, які підлягають обміну.
5
Якщо куплений медикамент буде належної якості, його не можна повернути назад. Це закріплено законодавством і обговоренню не підлягає. Єдиний виняток - помилка фармацевта при відпуску товару. Наприклад, коли він продав вам ліки не тієї дозування, яка була вказана в рецепті. Але повернути або обміняти такий товар можна тільки при наявності свідків цьому чи інших доказів. Щоб не виникало такої ситуації, уважно перевіряйте всі ліки, не відходячи від каси.