Як вести спортивний щоденник.

Спортивний щоденник - необхідний інструмент для досягнення результатів в обраному виді, особливо це стосується легкої атлетики та культуризму. Існує певна схема ведення щоденник а.
Інструкція
1
Заведіть собі великий зошит в клітку. Найкраще, якщо це буде зошит формату А4. Хоча ви можете виходити зі своєї ситуації. Однак разлиновка в клітку буде зручною для запису числових даних.
2
Напишіть на першій сторінці найголовнішу мету, якої ви хочете добитися в обраному виді спорту. Припустимо, ви займаєтеся пауерліфтингом і хочете отримати звання КМС. Вам потрібно чітко позначити, яку вагу в сумі триборства вам потрібно подолати, щоб його отримати. Якщо ж ви хочете стати МС з легкої атлетики, тоді запишіть, за скільки вам потрібно пробігти вашу профільну дистанцію.
3
Виділіть декілька полів для конспектування тренувального процесу. По-перше, вам знадобиться найбільше місця для докладної запису змісту тренування: кількість км в кросі, вправи, підходи, рази, відпочинок і т.д. По-друге, виділіть графу для запису ЧСС (частота серцевих скорочень) або пульсу. Заміряйте його після тренінгу і заносите дані в щоденник .
4
По-третє, залиште трохи місця для приміток. В них можна заносити характеристику внутрішнього стану протягом дня або під час тренування. Пишіть про своє самопочуття або про інші думки, які вам можуть прийти в голову. Все це потрібно для корекції спортивного процесу.
5
Заносите всі відомості по раціону. На другій сторінці (або нижче) ведіть щоденний облік тієї їжі, яку ви приймаєте. Розрахуйте за формулою кількість калорій, які вам потрібно затратити в день для максимальної віддачі на тренуванні: особиста вага * 24 години * 1.4 * 1,5. Саме стільки ккал вам потрібно споживати в добу. Також вказуйте в цій графі та інформацію про вітаміни, які ви споживаєте крім основного раціону.
6
Підводите підсумки за тиждень і місяць. Записуйте загальна кількість кілометрів, яке ви пробігли, або суму в кг на снарядах, які ви підняли. Вносьте коригування для якнайшвидшого просування до мети. Віддавайте щоденник на перевірку своєму наставнику. Працюйте разом над поліпшенням ваших показників на тренуваннях.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=en7z3zBr9nY