Як включити відображення розширення файлів.

Коли відомий формат файлу, користувачеві легше визначити, за допомогою якого застосування його можна переглянути або відредагувати. В операційній системі Windows передбачено кілька режимів: в одному дозволено відображення розширення файлів , в іншому - заборонено.
Інструкція
1
Розширення - кілька символів, які прописуються в імені файлу і вказують на тип даних, що містяться в ньому. Формат файлу відділений від його назви крапкою (text.doc, image.bmp). При настройках за умовчанням в системі Windows розширення завжди приховано.
2
Щоб вибрати режим відображення розширення файлів , зверніться до компоненту «Властивості папки». Викликати його можна кількома способами. Натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows на клавіатурі і відкрийте «Панель управління». Клацніть лівою кнопкою миші по значку «Властивості папки» в категорії «Оформлення і теми». Альтернативний спосіб: відкрийте будь-яку папку, збережену на комп'ютері. В меню «Сервис» виберіть пункт «Властивості папки».
3
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Вид». В групі «Додаткові параметри» опускайтеся за допомогою коліщатка миші або смуги прокрутки вниз доти, поки не знайдете пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів ». Зніміть маркер з знайденого пункту і збережіть нові налаштування кнопкою «Застосувати».
4
Ознайомитися зі списком усіх зареєстрованих на поточний момент розширень можна на вкладці «Типи файлів ». У діалоговому вікні з лівого боку вказані розширення, з правого боку - типи файлів . В деяких випадках не обов'язково включати відображення розширення файлів , досить просто дізнатися їх тип.
5
Для того щоб отримати інформацію про те, до якого типу відноситься файл, підведіть курсор миші до значка потрібного вам файлу і почекайте пару секунд. З'явиться спливаюче вікно з важливими вас даними. Також для цих цілей можна подивитися властивості файлу.
6
Підведіть курсор до значка файлу і клацніть по ньому правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється нове діалогове вікно, зробіть у ньому активної вкладку «Загальні». У верхній групі перебуватимуть відомості про те, до якого типу відноситься файл і за допомогою якого докладання його можна відкрити.